reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje Iskra, to jeszcze pojade w poniedzialek na ta bete. Mialam nadzieje, ze mnie to ominie, bo tu w uk to malo dzie mozna inkusze do londynu dralowac do PL laboratorium, ale dla spokoju faktcznie lepiej zrobie. Mysle, ze wizyty co miesiac sa optymalne.

Ach zapomniałam, że Ty masz tak daleko i tak drogo. To bym nie robiła:p Teraz masz bardzo ładny przyrost:)
 
reklama
Ach zapomniałam, że Ty masz tak daleko i tak drogo. To bym nie robiła[emoji14] Teraz masz bardzo ładny przyrost:)

Juz mi nawet w tym laboratorium daja znizki, cena wyjsciowa £80, ja juz place £30 ;), robie tez u nich intralipid, sa bardzo pomocni tylo ta jazda autem do londynu to jest zawsze misja. Napisalam juz szefowej ze sie spoznie to dla spokoju sumienia pojade znowy bedzie sie czym stresowac [emoji6]
 
IMG_6873.JPG


Większość z nas bierze estrofem w trakcie invitro i w pierwszym trymestrze, a w ulotce jest zakaz. Czy temat już był tutaj omawiany?
Co estrofem może zeobic płodowi?
Co wiecie na ten temat?
 

Załączniki

  • IMG_6873.JPG
    IMG_6873.JPG
    178,7 KB · Wyświetleń: 418
Zobacz załącznik 886871

Większość z nas bierze estrofem w trakcie invitro i w pierwszym trymestrze, a w ulotce jest zakaz. Czy temat już był tutaj omawiany?
Co estrofem może zeobic płodowi?
Co wiecie na ten temat?
Wiekszosc lekow ktore bierzemy ma napisane zeby nie stosowac w czasie ciazy. Chyba kurcze nawet duphaston ;)
To po prostu dupochron firm farmaceutycznych. Bo badan na kobietach w ciazy sie nie przeprowadza wiec wola napisac zeby nie stosowac.
 
Wiekszosc lekow ktore bierzemy ma napisane zeby nie stosowac w czasie ciazy. Chyba kurcze nawet duphaston ;)
To po prostu dupochron firm farmaceutycznych. Bo badan na kobietach w ciazy sie nie przeprowadza wiec wola napisac zeby nie stosowac.

Czyli Kuruś nie martwić się???
Ja się już martwię o metmorfinę, bo też w ciąży nie można a brałam bo chroni przed poronieniami a jednak poroniłam. A w ulotce jak był żeby nie brać. ;(((
 
dziewczyny kiedy można się zacząć cieszyć z ciąży...? kiedy jest bezpiecznie? żeby się nie bać o poronienie....Mówią ze po 3 miesiącu drudzy że po 8 tc ryzyko poronienia maleje bardzo... co wy o tym myślicie?

Ja ciągle radość odkładam w sumie :-) do serduszka, do 1 prenatalnych, 2,3 itd :-) już prawie 35tc a ja dalej każdego dnia mam taki moment, że boję się o kruszynkę, czy wystarczająco często się rusza, czy w ogóle się rusza itd. Prawda jest taka, że w każdym momencie może się coś stać. Staram się te myśli odganiać, ale to bardzo trudne.
 
Czyli Kuruś nie martwić się???
Ja się już martwię o metmorfinę, bo też w ciąży nie można a brałam bo chroni przed poronieniami a jednak poroniłam. A w ulotce jak był żeby nie brać. ;(((
Nie martw sie. Lekarze wiedza co daja. Jesli chodzi o metformine to nie wiem ale jak kazali brac to nie miej sobie nic do zarzucenia. Od tego sa lekarze. Wiedza co przypisują i choc w tym jednym musimy im ufac.
 
Nie martw sie. Lekarze wiedza co daja. Jesli chodzi o metformine to nie wiem ale jak kazali brac to nie miej sobie nic do zarzucenia. Od tego sa lekarze. Wiedza co przypisują i choc w tym jednym musimy im ufac.

DZieki tylko lekarze z kliniki każą a w medicoverze mówią ze estrofem i metmorfina to zło...... i wiesz nie pomagają z dylematami....
 
DZieki tylko lekarze z kliniki każą a w medicoverze mówią ze estrofem i metmorfina to zło...... i wiesz nie pomagają z dylematami....

Biedrona nie martw sie, estradiol jest ci potrzebny w ciazy jak woda do zycia, w sumie na wszystkich chyba lekach do in vitro jest zakaz brania w ciazy, no w duzej wiekszosci;)
 
reklama
Do góry