reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To moze jednak lepiej byloby sie umowic w klinice i (jesli macie taka opcje) przyleciec na weekend. Niech dadza termin taki juz na wizyte serduszkowa, sprawdza wszystko i Cie pokieruja jak postepowac dalej [emoji4]
Czyli jednak nie mieszkasz w Poznaniu [emoji6] hehe ale mam sieczke z mozgu, sorki, pomylilam Twoja miejscowke z kims innym

A skoro już poruszacie temat to jakto jest z tym lataniem w ciazy?
 
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
Mieciu gratki ogromne teraz tylko do przodu [emoji7][emoji7] i zmieniamy garderobe na ciazowa ;)
 
U mnie bylo od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Wiem ze niektore dzuewczyby inaczej to licza ake u mnie ta miesiączka sue sprawdziła a transfer mialam w 13dc. Na pierwszych prenatalnych taki termin porodu mi wyszedl wg okresu
Dziekuje :) No to ja transfer 17dc to podobnie, ok tego sie bede trzymac jakby ktos pytal.
 
A skoro już poruszacie temat to jakto jest z tym lataniem w ciazy?
Ja swojego gina nie pytalam, bo najwczesniej planuje lot pod koniec wrzesnia. Ale tutaj dziewczyny lataja, od razu po transferach, troche pozniej i chyba jest ok. Moja kuzynka przy trzecim dziecku leciala z UK do Wloch na wakacje, bedac miesiac przed porodem i mowila, ze wg jej lekarza to byl ostatni termin, gdy mozna latac. Ale to napewno zalezy od indywidualnego przypadku. Zawsze lepiej zapytac gina prowadzacego ciaze [emoji4]
 
To moze jednak lepiej byloby sie umowic w klinice i (jesli macie taka opcje) przyleciec na weekend. Niech dadza termin taki juz na wizyte serduszkowa, sprawdza wszystko i Cie pokieruja jak postepowac dalej [emoji4]
Czyli jednak nie mieszkasz w Poznaniu [emoji6] hehe ale mam sieczke z mozgu, sorki, pomylilam Twoja miejscowke z kims innym
Nie to chyba z kims innym mnie pomylilas, ja jestem z Katowic, ale mieszkam juz pare dobrych lat w UK. Moze masz racje, bo powiem Ci boje sie troche zeby ktos przypadkowy mi tam 'gmeral' po takiej drodze przez wyboje.
 
Nie to chyba z kims innym mnie pomylilas, ja jestem z Katowic, ale mieszkam juz pare dobrych lat w UK. Moze masz racje, bo powiem Ci boje sie troche zeby ktos przypadkowy mi tam 'gmeral' po takiej drodze przez wyboje.
Ja tak bym zrobila. Wiesz chodzi nawet o plan jak schodzic z lekow, na co zwrocic potem uwage. Zawsze lepiej zeby ktos z kliniki Cie pokierowal i wszystko sprawdzil, co tam w brzuszku slychac [emoji4]
Daj znac jak ustalisz termin wizyty [emoji4]
 
A skoro już poruszacie temat to jakto jest z tym lataniem w ciazy?
Ja lecialam dzien po transferze. A w ostatniej ciazy to 3 razy latalam zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy (krotkie loty), a pozniej na przelomie 6/7 miesiaca dluzszy lot 12 godzin, ale mialam skarpety uciskajace, chodzilam duzo I pilam wode. Tym razem za wzgeldu na to, ze bylo ciezko o ciaze to raczej bede sie starala ograniczac loty do minimum.
 
reklama
Do góry