reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
Super kochana❤ przylecisz na wizyte serduszkowa di Polski?
 
reklama
Jest beta! 9dpt bylo 235.9, dzis 11dpt 517.5 :) Wiec zaszlismy juz dalej niz ostatnio :)
Progesteron dalej nijaki bo byl 5.41 a dzis, 5.85, wiec mala roznica, ale widac kropek ma chyba to, czego potrzebuje skoro rosnie. Jeszcze skonsultuje to dzis, moze moj lekarz bedzie bo do dr W, z ktora to ostatnio konsultowali jakos nie mam 100% zaufania. Chyba po prostu tak jak czytalam obydwa preparaty z krwi nie wychodza.
Super. Gratulacje!
 
Super przyrost [emoji7][emoji7][emoji7] mocnw kciuki za ciag dalszy i piekny ciazowy brzuszek [emoji173] kiedy wizyta na usg? [emoji4]
Dzieki Chlopkers :) No wlasnie musze z klinika pogadac co I kiedy, bo nie wiem czy tu gdzies isc, ale gdzie, musialabym poszukac, czy do pl sie przeleciec sie na weekend. Tu niby jest takie centrum gdzie mozna prywatnie usg robic sprawdzanie endo, wczesna ciaza itd ale to nie jest nawet przez lekarza wykonywane tylko sonografa, wiec nie wiem jak to ugryzc,
 
Dzieki Justin :) wlasnie musze rozkminic co dalej robic bo jakos nie wychodzilam myslami poza etap bety, musze tu cos znalezc chyba bez sensu do katwoic leciec na 1 dzien, chyba, ze na weekend polece :) A kiedy kliniki kaza robic ta wizyte pecherzykowa?
Oni robią serduszkowa juz kochana i to jest z tego co pamiętam gdzieś 25dpt chyba ze sie coś zmnienilo
 
Dzieki Chlopkers :) No wlasnie musze z klinika pogadac co I kiedy, bo nie wiem czy tu gdzies isc, ale gdzie, musialabym poszukac, czy do pl sie przeleciec sie na weekend. Tu niby jest takie centrum gdzie mozna prywatnie usg robic sprawdzanie endo, wczesna ciaza itd ale to nie jest nawet przez lekarza wykonywane tylko sonografa, wiec nie wiem jak to ugryzc,
To moze jednak lepiej byloby sie umowic w klinice i (jesli macie taka opcje) przyleciec na weekend. Niech dadza termin taki juz na wizyte serduszkowa, sprawdza wszystko i Cie pokieruja jak postepowac dalej [emoji4]
Czyli jednak nie mieszkasz w Poznaniu [emoji6] hehe ale mam sieczke z mozgu, sorki, pomylilam Twoja miejscowke z kims innym
 
Haha dobre, wszystko jest zakurzone na strychu ;) a jak sie liczy te dni/tygodnie przy zaplodnieniu in vitro zebym wiedziala co mam gadac jak tu bym sie gdzies wybrala.
U mnie bylo od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Wiem ze niektore dzuewczyby inaczej to licza ake u mnie ta miesiączka sue sprawdziła a transfer mialam w 13dc. Na pierwszych prenatalnych taki termin porodu mi wyszedl wg okresu
 
reklama
Do góry