reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

popieram to go @gosia321 napisała :)


Ehh, za ciekawie to nie wygląda. U mnie jak 6dpt nic sie nie działo to potem tez nie ruszyło. Ale różnie sie tu ostatnio i w sumie nie tylko ostatno wydarza, więc tak czy inaczej do 10dpt nie odstawiałabym leków

Sol kochanie ale ja nigdzie się nie wybieram :p Jestem tu evry dej end evry najt ;) tylko z "małymi" przerwami na pracę :D


Mieciu, to co czytałaś brzmi dość sensownie, myślę, że ten dupek zwiększony będzie ok. Mi akurat crinone wychodzi, ale wg tego artykulu nie każdej musi :)

Dzieki :)
 
reklama
Robiłam taki na bakterie beztlenowe- nic nie wyszło, nie robiłam antybiogramu, a ten mykologiczny to co innego niż ten co robiłam na mycoplasa, ureoplasma i chlamydia?
Jak powiesz w diagnostyce to co ci napisałam to ci taki zrobią. To co innego niż te beztlenowe i chlamydie itp
 
Kurde dziewczyny 3 tygodnie mnie nie było w robocie, a tam jajca jak berety! Zrobiłam od rana taką rozpierduchę, że wszystko fruwało - chyba przy okazji sobie ulżyłam po tej "procedurze" [emoji14]
A potem miałam rozmowę z szefową i dostałam podwyżkę :-D:-D
Wczoraj wywalczyłam co nieco w klinice.
Jutro idę puścić totolotka :D
Ale chyba nie zostalas tam sama na placu boju w pracy ?
 
Trzymali wszystkie do 5 doby, podana 5 dniowa blastocysta wysokiej klasy najlepsza , tak mi powiedzieli że podają najpierw najlepsze, podali mi zarodek klasy 5.1.2 inne mrozaczki są klasy 4.2.1 ,4.1.2 3.2.1 i wczesna blastocysta jeszcze .My od razu podeszliśmy do in vitro bo lekarz sam odradził nam inseminację ze względu na słabe nasienie męża.Pierwszy transfer pierwsze podejście i od razu udane ;) Uda się napewno i tobie ja nie wierzyłam że się uda a jednak ;) Mój synek za tydzień kończy 5 miesięcy
Mam też lekarz odradza insyminacje ponieważ słabe nasienie. Ale to transferu nie miałaś od razu po punkcji tylko dopiero mrożone ci podali? Bo ja transfer miałam po punkcji nieudany teraz nadzieja w mrozaku.. A badali ci progesteron i estradiol przed transferem czy też tarczyce ?
 
reklama
Kurde dziewczyny 3 tygodnie mnie nie było w robocie, a tam jajca jak berety! Zrobiłam od rana taką rozpierduchę, że wszystko fruwało - chyba przy okazji sobie ulżyłam po tej "procedurze" :p
A potem miałam rozmowę z szefową i dostałam podwyżkę :-D:-D
Wczoraj wywalczyłam co nieco w klinice.
Jutro idę puścić totolotka :D
Idź, idź może nie będzie trzeba okradać tych banków, kościołów itd :D :p
Asia bo teraz ma być tylko lepiej :happy2::-) :)
 
Do góry