reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny może Wy coś poradzicie, już trzeci cykl z kolei łapie mnie jakaś infekcja, a cztery temu miałam jakiś antybiotyk dopochwowy przez 10 dni. Mam taką wydzielinę biała grudkowatą- odrobinę, ale do tego czuję takie jakby ciągnięcie w pochwie-nie wiem jak to określić. W ostatnim cyklu też dostałam tabletki dopochwowe (coś jak Puf.....)- ładnie przeszło, powtarza mi się to w drugiej fazie cyklu, tak tydzień przed miesiączką i teraz od soboty nie uprawialiśmy seksu, bo jestem na delegacji. Może macie jakieś pomysły jakie badanie zrobić żeby się czegos dowiedzieć, bo u mnie lekarz tak ostrożnie do tego podchodzi- bo zanim się do niego dostanę to infekcji już nie ma i on nic nie widzi- wychodzę na panikarę.
 
Dobra moja Drogie Forumowe Niezastąpione Najlepsze itd koleżanki forumowe :) :D
@gosia321 @Agonia777 @adansonia @dżoasia i wszystkie, których zapomniałam wymienić a które przeszły leczenie imunologiczne...
Co oznacza poniższy wynik????
Zobacz załącznik 886135
popieram to go @gosia321 napisała :)

Niestety, u mnie beta <0,1 :(
Progesteron 66,7

Wiem, że to dopiero 6 dpt, ale chyba powinno coś drgnąć... W sobotę robię powtórkę, ale chyba muszę się pogodzić z tym, że się nie udało tym razem :(
Ehh, za ciekawie to nie wygląda. U mnie jak 6dpt nic sie nie działo to potem tez nie ruszyło. Ale różnie sie tu ostatnio i w sumie nie tylko ostatno wydarza, więc tak czy inaczej do 10dpt nie odstawiałabym leków
@PaulinkaP gratulacje z takich świetnych wiesci
@Mieciu super sprawa z beta, mój lekarz mowi że prog nie wychodzi przy lekach więc przy Crinone i duphastonie ja bym się nie martwiła
@Cassiah ciesze się razem z Tobą z takich radosnych chwil
@niezapominajka niech kropek zostanie u mamusi, powodzenia
@Akatombo kurcze przykro mi że taki wynik wyszedł, sprawdź jeszcze kochana
@dżoasia wracaj szybko do akcji bo brakuje Cię tutaj na forum...

U mnie jest good. Byłam na wizycie. Endo 12mm równorodne. Transfer na cyklu pół naturalnym bo na owulacji ale z ovitrelle i z pomocą duphastonu. Transfer ostatniej z 6 pięknych blastek w czwartek Jest git. Trzymajcie kciuki kochane :)
Sol kochanie ale ja nigdzie się nie wybieram :p Jestem tu evry dej end evry najt ;) tylko z "małymi" przerwami na pracę :D

Dzieki Dzoasia[emoji173]️, a jak ty myslisz z tym progesteronem, bo ty naszym expertem jestes :) mam racje, ze crinone tez moze we krwi nie wychodzic jak dupek? Bo niby tak czytalam cos ale czlowiek juz glupieje.
Mieciu, to co czytałaś brzmi dość sensownie, myślę, że ten dupek zwiększony będzie ok. Mi akurat crinone wychodzi, ale wg tego artykulu nie każdej musi :)
 
Dziewczyny może Wy coś poradzicie, już trzeci cykl z kolei łapie mnie jakaś infekcja, a cztery temu miałam jakiś antybiotyk dopochwowy przez 10 dni. Mam taką wydzielinę biała grudkowatą- odrobinę, ale do tego czuję takie jakby ciągnięcie w pochwie-nie wiem jak to określić. W ostatnim cyklu też dostałam tabletki dopochwowe (coś jak Puf.....)- ładnie przeszło, powtarza mi się to w drugiej fazie cyklu, tak tydzień przed miesiączką i teraz od soboty nie uprawialiśmy seksu, bo jestem na delegacji. Może macie jakieś pomysły jakie badanie zrobić żeby się czegos dowiedzieć, bo u mnie lekarz tak ostrożnie do tego podchodzi- bo zanim się do niego dostanę to infekcji już nie ma i on nic nie widzi- wychodzę na panikarę.
Wymaz z pochwy - bakteriologiczny i mykologiczny z antybiogramem.
 
Kurde dziewczyny 3 tygodnie mnie nie było w robocie, a tam jajca jak berety! Zrobiłam od rana taką rozpierduchę, że wszystko fruwało - chyba przy okazji sobie ulżyłam po tej "procedurze" :p
A potem miałam rozmowę z szefową i dostałam podwyżkę :-D:-D
Wczoraj wywalczyłam co nieco w klinice.
Jutro idę puścić totolotka :D
 
No i właśnie tu jest duży mój problem... bo jak w lekarza wierzę tak w tym labo uważam że jest może jeden mądry i doświadczony embriolog a reszta to studenci bez większego doświadczenia...
O wgląd zawsze możesz poprosić... ja pewnie to zrobię po kolejnym podejściu którego zaczynam się co i raz to bardziej obawiać...
Do mnie też nie raczyli samo zadzwonić... :/
Ojej a hdzie wy sie leczycie [emoji33]
 
Ok to stanowczo podniose dawkiTo lkarnityne i wit. E podniose tylko z koenzymem sie zastanawiam - komorki NK mialam na poziomie chyba 12 - dr Pasnik mowil ze sa ok, ale cos słyszalam ze koenzym moze je podniesc?Mocne kciuki i przesyl dobrych mysli!


Vorreia...Bimbo! Ania! Myslami z Toba! Czekamy na info jutro!
To jesli komorki nk byly lekko podwyzszone to koenzymu nie bierz bo je podwyzsza
 
reklama
Do góry