reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety o transferze na swiezo tez moge zapomniec choc bardzo mi na tym zalezalo. Ale tak jak sie czuje to odpuszczam te mysli i skupiam narazie na tym by bylo mi lepiej. Dzis nie bylo widac u mnie wody w brzuchu. Aj my to sie mamy...
Kochana teraz najważniejsze żebyś się poczuła lepiej. Ja się uparłam na transfer chociaż lekarz mi mówiła że to nie jest najlepszy pomysł. Teraz wiem że powinnam była jej posłuchać ale ja oczywiście klapki na oczach nagrzalam się na ten transfer jak arab na kurs pilotażu i udawałam że nic mi nie jest i dobrze się czuje. Odpocznij sobie po punkcji, weź L4 czy idź na urlop a w następnym cyklu jak jajniki odpoczna podejdź do transferu. Mówię Ci to z własnego doświadczenia.
 
reklama
Ja bym szla na Czechy, oni sa przeciez prekursorami kd i widac, ze maja swietne wyniki. Ja zaluje troche, ze nie zorientowalam sie bardziej zanim zdecydowalismy sie na klinice w Polsce. Nasza klinika pod katem kd wydaje sie ok, mielismy bardzo szybko dobrana dawzynie ze swiezych komorek, ale jedyne co nas ogranicza to ustawowe zaplodnienie 6 jajeczek. Na szczescie mielismy 6 zarodkow z 6 jajeczek ale w czechach jest to na plus, ze w niektorych programach dostaje sie wszystkie wiec o ile wiecej szans!
We wszystkich klinikach dostajesz wszystkie rozwijajace sie czy blastki , czy morule. Chyba ze powiesz , ze chcesz np tylko 4 . Tak nie ma ograniczen. Masz zawsze gwarantowana ilosc na swiezy transfer i jedno krio. To musza ci zapewnic. A reszta... czym wiecej tym lepiej
 
Dziewczyny kusi mnie troche zeby jutro jechac na ta bete w 8dpt, ale jak pojade w 8 i zrobie weryfikacje w 10 to nawet jakby dobrze przyrastalo to i tak pewnie trzeba by bylo robic kolejne weryfikacje. Robic jutro czy wstryzmac sie do 10dpt?
 
Troche skopali temat, nasza klinika by nam od razu proponowala nast dawczynie na wlasny koszt. Jestes pewna ze w dobrych rekach jestes?tyle kasy , nadzieji ... ehh:(

Właśnie chciałam o to zapytać czy to normalne ze tylko dwa zarodki z tylu komórek? I jeszcze normalnie za to płacić ? Kurczę już pogięło ich z tym wszystkim :(
 
Właśnie przerzucam forum w poszukiwaniu postu od Ciebie.
Ja miałam raz taką sytuację, że na moim zleceniu badań pielegniarka nie wpisała mojego peselu i przez to nie mogli wrzucić na moje konto wyników. Może u Ciebie jest podobna sytuacja?
Mam nadzieje ze jitro uda mi sie tam dodzwonic!
 
reklama
Do góry