reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Warszawa lub Gdańsk, w zależności gdzie będzie wcześniejszy termin. Dzięki Twojej informacji wróciłam do żywych i znowu zachciało mi się powalczyć :) A Ty gdzie robiłaś? Nie wiem czy ma to znaczenie w którym mieście powinnam robić zabieg
Cozza ja tez dzieki Kalno wrocolam do zywych. Ja pobiegne do invicty w Wawie. Dziewczyny ktorego lekarza tam polecacie? Wiem ze kunicki jest super ale terminy do niego daleeeekie
 
Właśnie chciałam o to zapytać czy to normalne ze tylko dwa zarodki z tylu komórek? I jeszcze normalnie za to płacić ? Kurczę już pogięło ich z tym wszystkim :(
Dla mnie nie normalne. Nie wiem co jest u ciebie w umowie i do czego sie zobowiazuja,nasza dawczyni miala 7 komorek pobranych i mielismy z tego 5 blastek, jasne ze moze sie noga podwinac i cos pojdzie nie tak, ale to nie moze byc regula.
 
reklama
Do góry