reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

1320. Slaby wynik jajec jak na taki estradiol. Krotki raczej nie dla mnie.

Chyba sporo z tego wyniku zabrały te mniejsze jajka, których miałaś sporo. Ale powiem ci, że najważniejsze by była z tego ciąża. Za mocarze [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Ja jestem w trakcie 5 stymulacji [emoji15] i zdecydowanie najgorszej jak na razie. Zobaczymy jak to się potoczy.
 
reklama
Kochane mam pytanie wybieram sie nad jezioro i tak sie zastanawiam czy zabezpieczyc sie ewentualnie tamponem czy to jeszcze gorsze zlo ;)
 
Quwa - normalnie moj organizm zbzikował - teoretycznie na antykach nie powinno byc @ , mogą być plamienia -oki no to były plamienia - ale dziś rano wstałam z pełnometrażową @ jak wodospad. W tej procedurze wszystko na opak -buuuuuuuu
może pod górkę stymulacja a wynik koncowy bedzie piekny ? :)
 
reklama
Do góry