reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Quwa - normalnie moj organizm zbzikował - teoretycznie na antykach nie powinno byc @ , mogą być plamienia -oki no to były plamienia - ale dziś rano wstałam z pełnometrażową @ jak wodospad. W tej procedurze wszystko na opak -buuuuuuuu
 
reklama
Lipa jak nie wiem. Jest tylko 3. Reszta byla pusciusienka. Przynajmniej nie mam dylematu czy robic transfer czy nie bo tak czy srak odroczony ze wzgledu na plyn w macicy.
@Kurcia wez zaskocz i daj nadzieje...
Kochana liczy sie jakosc a nie ilosc oby to byly te 3 ktore dadza piekna ciaze ;) ktora dzieki szczepieniom wkoncu skonczy sie po 8 miesiacach ❤❤❤
 
@gosia321 a dlaczego kujesz się tak blisko pępka.... mnie tam bardziej boli. Ja polecam bardziej na boki i niżej :) kujemy się już 4 miesiące, na początku były 4 zastrzyki dziennie teraz jest jeden...Ale zostanie do końca ciąży . Wczoraj pierwszy raz w rękę się kułam i nie było tak źle....napewno Lepiej niż w udo :)
Mnie te blisko pepka nie bola
 
reklama
Do góry