reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@annemarie czy mialas moze uczulenie po agolutinie bo wlasnie dzis zobaczylam ze po wczorajszym zastrzyku spuchlo mi miejsce wstrzykniecia ale nie boli nie piecze jest troszke czerwone. Zastanawiam sie czy to od zastrzyku czy moze pozna reakcja na waciki nasaczone alkoholem ktore na poczatku stosowala mi pielegniarka ktora przyjezdzala do mnie do domu
 
reklama
Chyba sporo z tego wyniku zabrały te mniejsze jajka, których miałaś sporo. Ale powiem ci, że najważniejsze by była z tego ciąża. Za mocarze [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Ja jestem w trakcie 5 stymulacji [emoji15] i zdecydowanie najgorszej jak na razie. Zobaczymy jak to się potoczy.
No to kciuki, niech soe poprawi ;) a gdzie jestes teraz? Tez novum? Jakie zalecenia od pasikonika?
 
No tak widzialas kiedys nad jeziorem wypasiony kibelek bo ja nie ;)
Dobra to odpuszcze chyba a tez nie bede siedziec nad jeziorem niewiadomo ile bo w taki upal to zejsc mozna ;)
Hehe. Teraz świat idzie do przodu, w publicznych toaletach jest papier i mydło, tak samo w PKP. Tak więc może u Was jest lux torpeda. [emoji6]
Baw się dobrze, nie przegrzewaj, pij wodę i wracaj cała i zdrowa. [emoji8]
 
reklama
Do góry