reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@annemarie czy mialas moze uczulenie po agolutinie bo wlasnie dzis zobaczylam ze po wczorajszym zastrzyku spuchlo mi miejsce wstrzykniecia ale nie boli nie piecze jest troszke czerwone. Zastanawiam sie czy to od zastrzyku czy moze pozna reakcja na waciki nasaczone alkoholem ktore na poczatku stosowala mi pielegniarka ktora przyjezdzala do mnie do domu
Nigdy nic nie miala .oprocz tego razu jak inteligencja wziela gore i sprobowalam raz w brzuch go zrobić, tydzien byla masakra:D
 
Ja tez tak mialam miec ale balam.sie po doswiadczeniach @Ewunka i napisalam do docenta czy moge odstawic po 34 tc i najpierw kazal odstawić acard a 5 dni pozniej heparyne. Tylko u mnie ta heparyna byla tak profilaktycznie

Zazdroszczę :-( ja profilaktycznie do końca ciąży :-( już 33tc i mam momenty, że płaczę nad tą głupią igłą :-\
 
Nigdy nic nie miala .oprocz tego razu jak inteligencja wziela gore i sprobowalam raz w brzuch go zrobić, tydzien byla masakra:D
Chyba zle mi sie rozeszlo bedzie siniak jak nic
20180728_130043.jpg
 

Załączniki

  • 20180728_130043.jpg
    20180728_130043.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 333
reklama
Do góry