reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lipa jak nie wiem. Jest tylko 3. Reszta byla pusciusienka. Przynajmniej nie mam dylematu czy robic transfer czy nie bo tak czy srak odroczony ze wzgledu na plyn w macicy.
@Kurcia wez zaskocz i daj nadzieje...
 
Lipa jak nie wiem. Jest tylko 3. Reszta byla pusciusienka. Przynajmniej nie mam dylematu czy robic transfer czy nie bo tak czy srak odroczony ze wzgledu na plyn w macicy.
@Kurcia wez zaskocz i daj nadzieje...

Z 3 jajek będą trzy pięknie rokujace zarodki a potem trzy maluchy! A jak bedziesz chciała więcej niz trójka dzieciaczków to wrocisz do nas :-) :)
Musisz wierzyć w swoje jajka!!! My w nie wierzymy!
 
Lipa jak nie wiem. Jest tylko 3. Reszta byla pusciusienka. Przynajmniej nie mam dylematu czy robic transfer czy nie bo tak czy srak odroczony ze wzgledu na plyn w macicy.
@Kurcia wez zaskocz i daj nadzieje...
Nie jest to jakaś wypasiona ilość ale są trzy i wierzymy, że są super jakości i dadzą Ci upragnioną ciążę i różowe pupcie.

Co to za płyn w macicy? [emoji33]
 
reklama
@gosia321 a dlaczego kujesz się tak blisko pępka.... mnie tam bardziej boli. Ja polecam bardziej na boki i niżej :) kujemy się już 4 miesiące, na początku były 4 zastrzyki dziennie teraz jest jeden...Ale zostanie do końca ciąży . Wczoraj pierwszy raz w rękę się kułam i nie było tak źle....napewno Lepiej niż w udo :)
 
Do góry