reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Taka Super Babka jak Ty na 100we sobie jeszcze pięknie życie ułoży.Jesteś piękną duszyczką A ja wierzę ,że dobro wraca:tak:
Fajnie,że się odezwałaś-często myślę sobie co u tej Naszej Irminki słychać-buziaki;):)

Na razie to raz pierwszy w życiu idę jutro sama na wesele. Znaczy bedą tam moi znajomi, ale idę bez osoby towarzyszącej... Powiem Wam ze dziwnie sie z tym czuje. Ale w razie „w” mam plan, ze drinki, drinki, duuuzo drinków i spac [emoji6]
 
Gotart może spróbujesz na parę dni nie zażyeać witamin. Inga uważa że w pierwszym trymestrze nie trzeba. W liceum mama dała mi do zażywania centrum, pamiętam że po kilku dniach mało nie zarzygałam się na śmierć. Może to to. Zapytaj gina.
Coś w tym moze byc. Ja nie zapomne jak zmienilam femibion 1 na 2. Zawsze bralam rano i to bylo tradycyjnie leki, sniadanko i po jakiejs godzinie pierwsze zyganko. A pierwszego dnia jak wzięłam 2 to ledwo co polknelam to od razu polecialam do kibla i strasznie mnie potem meczylo. I od tego dnia do dzis 2 i magnez biore przed samym snem
 
Na razie to raz pierwszy w życiu idę jutro sama na wesele. Znaczy bedą tam moi znajomi, ale idę bez osoby towarzyszącej... Powiem Wam ze dziwnie sie z tym czuje. Ale w razie „w” mam plan, ze drinki, drinki, duuuzo drinków i spac [emoji6]
Taka piękna kobieta jak ty, idzie sama a wraca z kimś. Jeszcze będziesz szczęśliwa, trzeba tylko mieć otwarte oczy i serce.
 
reklama
Do góry