reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie już 16 i dalej ledwo żyje. Także jak do tej pory mi nie przeszło to już nie wiem czy kiedyś to nastąpi. A od 8 tyg tak się męczę. Jedyna pociecha, że w przeciwieństwie do większości dziewczyn nie mam problemów z zalatwianiem się..
Mi wymioty przeszły. Ale właśnie mam problem z załatwianiem. Cały czas też biorę progesteron. W ogóle nie masz jeszcze brzuszka?;-)
 
reklama
U mnie już 16 i dalej ledwo żyje. Także jak do tej pory mi nie przeszło to już nie wiem czy kiedyś to nastąpi. A od 8 tyg tak się męczę. Jedyna pociecha, że w przeciwieństwie do większości dziewczyn nie mam problemów z zalatwianiem się..
Gotart może spróbujesz na parę dni nie zażyeać witamin. Inga uważa że w pierwszym trymestrze nie trzeba. W liceum mama dała mi do zażywania centrum, pamiętam że po kilku dniach mało nie zarzygałam się na śmierć. Może to to. Zapytaj gina.
 
Trochę mam. Ale myślę, że jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to raczej jeszcze się nie dopatrzy,bo luźne ubrania noszę.
U mnie to ten ciazowy zaczatek brzucha ginie jednak pod wartstwa tluszczyku w okolicach talii, wiec ciezko sie domyslic czy to ciaza normalna czy spozywcza [emoji6] napewno bardziej wystaje jak sie zgarbie
 
Gotart może spróbujesz na parę dni nie zażyeać witamin. Inga uważa że w pierwszym trymestrze nie trzeba. W liceum mama dała mi do zażywania centrum, pamiętam że po kilku dniach mało nie zarzygałam się na śmierć. Może to to. Zapytaj gina.
Moj tez uwaza ze w pierwszym trym powinno sie tylko kwas foliowy przyjmowac. U mnie mdlosci i biegunki sie zmniejszyly jak przeszlam na preparat bez zelaza
 
Też się bałam-potem już tylko mnie wkurzał jak się pół godziny z tą igłą nade mną przymierzał cały upocony:realmad::D:D
Ja tam się nie mogę przewód żeby samej robić:no:
Mam to samo [emoji4] dwa dni temu sie poklocilismy tuz przed zastrzykiem. I chcialam pokazac ze mam go w tylku i sama sobie poradze [emoji38] to nie dalam rady. Jak w koncu przyszedl do kuchni, zastal mnie cala spocona ze stresu z walkiem tluszczu w lewej rece i strzykawka w prawej haha [emoji23] cala rozdygotana. No i w koncu mi zrobil, nie mial wyjscia [emoji6]
 
reklama
Do góry