reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam to samo [emoji4] dwa dni temu sie poklocilismy tuz przed zastrzykiem. I chcialam pokazac ze mam go w tylku i sama sobie poradze [emoji38] to nie dalam rady. Jak w koncu przyszedl do kuchni, zastal mnie cala spocona ze stresu z walkiem tluszczu w lewej rece i strzykawka w prawej haha [emoji23] cala rozdygotana. No i w koncu mi zrobil, nie mial wyjscia [emoji6]

Ja sobie wszystkie zastrzyki sama robię bo mój ma igło-fobię od dziecka. Mój jest od mieszania przemywania ale jak leci igła to zamyka oczy. Ja na szczęście zupełnie odwrotnie machinalnie, więc szybko leci. Ja też wbijam na prosto nie pier... się z fałdą itd.
Ale powiem Wam szczerze ze tyle płacimy za te leki to mogłyby koncerny robić lepsze igły bo niektóre odbijają się od brzucha. Tak jak Gonal ma zajebiste igły go na przykład antagonista to masakra.
 
reklama
Ja wierze, ze po kazdej burzy wychodzi słońce, wiec juz sie mentalnie powoli przygotowuje na te promienie radości [emoji6]

A ja mam umysł ścisły i wierzę, że życie to wieczna sinusoida - raz w gôrze raz w dole. Naszą rolą jest nie poddawać się i dążyć Do tych gór, albo cierpliwie czekać jeśli nie mamy wpływu na te góry. ;)

Super wesela - cycki do przodu i ku przeznaczeniu! ;)))
 
No to troche pocieszenia ... zobaczymy jak ten tatuaz bedzie na koncu wygladal bo obiecal przyodziac panne w co nie co plus maja byc jakies gwiazdy ze niby to laska z kosmosu bo to komiks! Nie nadazam za chlopem ale probuje olac!

Niech kur*iszcz*e przyodzieje w kostium z Decathlonu lub piankę, a nie gwiazdki!!!!
IMG_6458.JPG



Ja akurat ze swoim nie mam problemów i takich jazd, ale wcześniej nie wszyscy się fajni trafiali. I widzę co chłopy czasem odpierdzielają, ten gatunek tak czasem ma. Najczęściej bardzo kochają tylko są bezmyślni. Olej kochana skup się na swoich planach i główka do góry!!
 

Załączniki

  • IMG_6458.JPG
    IMG_6458.JPG
    70,4 KB · Wyświetleń: 303
Biedroneczka spac nie możesz ?

No nie mogę ciągnie mnie ten brzuchol wstrętny!
dzieńdoberek. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
[emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]wstaje

Dżoaska- takieeeeeee wielkieeee kciukuiiiiuu co by jajcobranie było mega. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
No nie mogę ciągnie mnie ten brzuchol wstrętny!
dzieńdoberek. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
[emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]wstaje

Dżoaska- takieeeeeee wielkieeee kciukuiiiiuu co by jajcobranie było mega. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Ja tez nie śpię od 3 nad ranem [emoji58]
 
Ja przy pierwszej ciąży przy PCo dostawałam kwas foliowy w wysokiej dawce na receptę bo podobne problem z wchłanianiem maja kobity z PCO.
Biedronka zamiast lykac tyle kwasu w ciemno to dobie sprawdz poziom :) ja przy dawce 0,8 dziennie mialam poziom sporo ponad norme. Teraz po punkcji kup sobie np femibion czy cos - tam masz pomieszany syntetyk z folianem, a foliany sa latwo przyswajalna postacia. Te syntetyki w duzych dawkach sa dla mnie troche dziwne. A poza tym nadmiar kwasu w ciazy moze powodowac autyzm u dziecka...
Zreszta dziwne, ze lekarz twierdzac ze przy pcos kwas sie zle wchlania zapisal ci syntetyk w mega dawce zamiast polecic latwo przystajalna metylowana forme...
 
Biedronka zamiast lykac tyle kwasu w ciemno to dobie sprawdz poziom :) ja przy dawce 0,8 dziennie mialam poziom sporo ponad norme. Teraz po punkcji kup sobie np femibion czy cos - tam masz pomieszany syntetyk z folianem, a foliany sa latwo przyswajalna postacia. Te syntetyki w duzych dawkach sa dla mnie troche dziwne. A poza tym nadmiar kwasu w ciazy moze powodowac autyzm u dziecka...

Asia no ale kurcze lekarz z jakiegoś powodu to dawał. To ja już sama nie wiem ;((((
 
reklama
IMG_5472.JPG


Asiu obecnie kupilm sobie pragnę plus i to biore jako zestaw witamin. Czyli ta dawka w tych witaminach wystarczy i więcej nie trzeba?
A ten kwas foliowy w dużej dawce zapisał mi w lutym po pozytywnym teście dopiero. Jakby teraz dobrze poszło to zapytam co i jak i pogadam co słyszałam ;)
 

Załączniki

  • IMG_5472.JPG
    IMG_5472.JPG
    2,6 MB · Wyświetleń: 406
Do góry