reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja po podgladzie.
D*pa blada jak zwykle.
7 dzien stymulacji a estradiol 160...
Pęcherzykow tak z 5,6...
A dostalam przeciez Elonve dla "poor responders"... a wynik taki sam jak w poprzedniej procedurze a nawet gorszy...
Zwiekszony menopur do 150 i kolejny podglad w srode.
@Kurcia kochana najważniejsze aby były pełne jajeczka i były z nich piękne zarodki... jak to mówiła już nie jedna, nie liczy się ilość...
3mam mocno kciuki aby po zwiększonej dawce był cały koszyk jajej, które wysiedzisz :):) :p
 
reklama
Dziewczynki ja juz po wizycie, sluchalam serduszka!!!!!! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Boziu nie myslalam ze az tak sie wzrusze, ginka plakala ze mna [emoji24][emoji24][emoji24][emoji16][emoji16][emoji16]

Fasolka ma dopiero 0,5 cm wiec tylko pare sekund dala posluchac bo powiedziala ze jest jeszcze za malutki na tego dopplera i przy nastepnej sobie dluzej posluchamy.

Dziekuje za kciuki!!
Cudownie [emoji173][emoji173][emoji173]
 
@gosia321 Gosienko ja caly czas mam recepty na wszystko 100% , więc mi to gancy gal - aby tylko recepty były. No nic pogadam z ginem. Tylko z tą heparyna jestem zdziwiona , toć to zazwyczaj standardy. No mój rodzinny nie wiem jak tam , ale spróbuję najwyzej mnie na stosie spali za in vitro.
Powiedz ze dr G ze chcialabys zeby wedlug zalecen dal ci recepte na heparyne
 
@Cassiah kochana [emoji110][emoji110] za maluszka ! Usłyszysz najpiękniejszy dźwięk w swoim życiu [emoji173] czekamy na foto :)
@Kurcia kochana [emoji110][emoji110] za jajca ! Niech rosna piękne okraglutkie ;)

MIŁEGO DNIA KOCHANE! ;)

KONTROLA KALENDARZA !
Może kogoś dopisać ? Jakieś wizyty ? Podglądy jajek ? Kalendarz mega się kurczy ! Sprawdźcie swoje wizyty czy wszystko dobrze wpisane .
A to poprosze o wpisanie na przyszly pon., to chyba wypada 23.07 [emoji4] umowilam sie na wieczorne (godz. 19) podgladanie maluszka [emoji4]
 
No i dr G odwołał transfer :( a mojego jedynaka A8 zamrozili :) bardzo mam jajniki powiekszone :(
Dziewczyny jak wyglada przygotowanie do crio???
Co sie odwlecze to nie uciecze jajniki ci teoche odpoczna i bedzie dobrze zobaczysz. Ja bralam estrofen 3x1 5 dni przed transferem lutins 3x2 plus encorton( imunologicznie sie leczylam) neoparin od 2 dnia cyklu
 
reklama
Do góry