reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale trzeba poza czasem mieć siłę, finanse, możliwości...
Tak tylko po prostu mówię.
Ehh kwestie finansow, sil i mozliwosci dotycza nas wszystkich w rownym stopniu, niezaleznie od wieku.. [emoji853] zeby chociaz nie zniesli tej refundacji ivf... no ale w takim zyjemy kraju, gdzie rzad przyrownuje in vitro do eksperymentow medycznych nazistow na wiezniach, wiec czego sie mozna spodziewac [emoji853]
 
Ja kupiłam olejek dla kobiet w ciąży firmy Mustela. Jest tego dużo na rynku, ale większość ma parafine, np. Wychwalany bio Oil, a to nie jest dobre dla skory :) podobno zwykła oliwka dla dzieci też jest ok, ja nie bardzo lubię bo się powoli wchłania. chodzi przede wszystkim o regularność i intensywne nawilżanie. Ja juz używam od 2 tygodni bo czułam po dupku taka wyschnieta skore :)
A ktora masz Mustele? Kolezanka mi kiedys tlumaczyla, ze sa dwie Mustele, jedna tansza, ale slabsza i druga duzo drozsza o mocniejszym dzialaniu
 
Cześć ddziewczyny,
Jestem nową forumowiczka- przeszłam do Was z wątku o iui ( które dla nas okazało się bezowocne). Teraz jestem stymulowana do in vitro. Stąd pytanie do Was bardziej doświadczonych dziewczyny: czy w penie Gonalu f może być więcej jednostek niż na opakowaniu? Spotkałam się z taką opinią na forum sprzed kilku lat. W moim penie powinno zostać 100 j.m. więc brakujące 50 miałam dołożyć z nowego opakowania, jednak podczas robię ją zastrzyku że "starego pena ustawiłam jakoś tak 150j.m. i wszystko zeszło do zera.. nie zablokowalo się wcześniej, tj. przy 100. Możecie coś powiedzieć na ten temat? Nie wiem czy dokładać tą 50?

Dziękuję z gory
 
Dziewczyny mam problem ze swoja cera po stymulacji myslalam ze przejdzie ale sie pogarsza w zyciu nie mialam tak opryszczalej twarzy szyi i rak normalnie pryszcz na pryszczu az wymiotowac mi sie chce na moj widok:(Zaczelo sie jak zaczelam brac leki na stymulacje i myslalam ze przejdzie jak juz ich nie bede brala a sie pogarsza:(Myslicie ze jakies kremy moge uzywac albo cokolwiek jak jestem po transferze?
 
reklama
A teraz inne pytanie - czym smarujecie brzuszki, żeby po ciąży też ładnie wyglądały? mój się już jakby powiększa i zastanawiam się czy nie kupić kremu albo oliwki :)
Podobno od 2 trymestru bezpieczbie mozna stosowac. Ja narazie smaruje sie oliwka dla dzieci z rosmana
A zamierzam kupic juz niedlugo maslo firmy hipp ma bardzo dobry sklad i bardzo dobre opinie
Screenshot_20180711-200004.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180711-200004.png
    Screenshot_20180711-200004.png
    71,1 KB · Wyświetleń: 341
Do góry