reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze, one chyba nie powinny szkodzić.
To raczej nie wina leków choć wcześniej tak podejrzewałam, gdy brałam jeszcze wszystkie.. Czekam jeszcze na wynik tsh, bo moja gin mówiła, że jeśli jest wysokie to może powodować mdłości...Ale co wtedy to nie wiem. Przecież biorę cały czas leki..
 
Witajcie.Czy zastrzyki do stymulacji robi Wam ktoś w przychodni czy szpitalu?Jak sobie radzicie w niedziele? Czy pielęgniarka w dyzurujacym szpitalu kiedykolwiek Wam odmowila zastrzyku ze wzgledu na przekonania?
Gonal F wstrzykuje sobie sama ale dzis dostalam jakieś cudo ktore trzeba samodzielnie wymieszac (proszek z plynem) i tu juz jest to ponad moje sile.Pierwszy raz wypada jak na zlosc jutro rano...a niedziela to truuudny termin.
Jak sobie radzicie w takich sytuacjach?
Pewno dostalas menopur:) nic strasznego. Wszystkie zastrzyki robilsm zawsze sama
 
U mnie już prawie 13 tydzień a właściwie od samego początku źle się czuję. Tylko najpierw myślałam, że to od leków. A teraz kiedy liczyłam, że lada moment wszystko minie jest jeszcze gorzej. Jak jeden dzień jest znosnie to następnego masakra x2.
A Ty dzisiaj pierwszy raz źle się poczulas? Wymiotowalam?
Tak naprawde mocno zle ciazowo dopiero dzisiaj sie poczulam, dzis 21dpt. Nie dosc ze zaslablam przy pobraniu krwi (a pobieraja na bete przeciez troszeczke), to jeszcze przed wyjsciem ze szpitala musialam leciec do toalety na sorze, bo mi sie wymiotowac zachcialo, w miedzyczasie jakas rewolucja zoladkowa. Przed chwila tez zobaczylam, ze znowu plamie na rozowo. No i caly dzien spie jak zabita. Ale dzis u nas cisnienie jest kiepskie, to napewno tez sie naklada.
Trzymam kciuki za Twoje samopoczucie, musisz byc strasznie wymeczona tymi mdlosciami [emoji53] wiadomo ze czlowiek wtedy czuje ta ciaze, jak sa objawy, ale w takiej skali jak u Ciebie, to musi byc mocno obciazajace
 
reklama
Do góry