reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj Kochana, wlasnie jak dziewczyny Cie wywolaly to myslalam co u Ciebie. Bylas jedna z pierwszych osob z ktorymi rozmawialam na tym forum i mam ogromny sentyment[emoji173][emoji173] Przykro mi ze znowu spotkalo Was niepowodzenie, ale wierze ze sie w koncu uda![emoji173]
Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki!!! [emoji9][emoji9][emoji9][emoji9]
:*
O, widze ze jesteś w ciąży!! Gratulacje :) udał sie transfer czy naturals?

Jakie tam nie powinnas nie sluchaj tych czarnych mysli s twojej glowie. Zobaczysz jeszcze zdarzy sie ten cud :*
:*
Dzisiaj powtarzałam badani CBA, IMK, ana, aktywność nk. Zobaczymy jak wygładź u mnie immuno po kilku miesiącach.. myśle o wlewach z immunoglobulin..

Wiem że miałaś jeszcze podejście we wrocławiu i wiem też że jesteś bardzo dzielna. Śledzę cię odkąd z wątku parensa przywędrowałam na to forum;) z całych sił trzymam za ciebie kciuki i patrząc na mój przykład dobrze mieć zawsze męża pod ręką;) też byłam załamana, pewna że to już koniec bo czułam przekwitanie, i totalne przygnębienie. Według mnie Lewy się nie myli i skoro twój przypadek go zaskoczył bo inaczej myślał to może być lepiej niż myślisz. Przy mnie mruczał pod nosem- pani jest płodna- i przyzanaje że tych słów się chwyciłam jak tonący brzytwy. Oczywiście histeroskopie miałaś?

Tak tak, miałam histero w novum.
 
dziękuje za odpowiedzi trochę mi się rozjaśniło, chociaż jest dla mnie jakaś nadzieja na dziecko, ramach wyjaśnienia mam 26 lat i nowotwór odbytu jestem przed leczeniem, a może jest tu ktoś z warszawy bądź okolic i może mi polecić jakąś klinikę bądź lekarza od zadań specjalnych.
Mogę się was zapytać jak się pogodziłyście z wiadomością ze być może nie będziecie mogły mieć dziecka.
Przepraszam że tak dziwnie pisze ale jeszcze jestem pod wrażeniem choroby, chociaż nawet nie tyle choroby co tego że mogę nie mieć już dziecka a dziecko jest moim marzeniem.
Bardzo mi przykro z powodu choroby, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, siły i wytrwałości w tej nierównej walce :* Dzidziusia na pewno będziesz mieć, jestem tego pewna. Pozdrawiam cieplutko!
 
:*
O, widze ze jesteś w ciąży!! Gratulacje :) udał sie transfer czy naturals?


:*
Dzisiaj powtarzałam badani CBA, IMK, ana, aktywność nk. Zobaczymy jak wygładź u mnie immuno po kilku miesiącach.. myśle o wlewach z immunoglobulin..



Tak tak, miałam histero w novum.
Trzymam kciuki zeby wyniki byly lepsze niz ostatnio i zeby Pasikonik mial na ciebie dobry pomysl. O wlewach pogadaj z @dzoasia
Kochana zobaczysz bedziesz mama
 
Witajcie, może któraś z was mnie pamięta. Pisałam na tym forum od lipca do września u.r. W lipcu podchodziłam do criotransferu blastki z którego mam śliczną 2,5 miesieczną córeczkę.
Piszę do Was z pytaniem dotyczącym wyników mojego męża. Mąż jest po chemioterapii, do tej pory sprawa była jasna mąż miał azoospermię w związku z tym przechowywaliśmy mrożone nasienie. Ostatnie wyniki męża to oligozoospermia tj. Koncentracja <1,0 całkowita liczba w ejakulaacie -,- w uwagach napisano, że znaleziono pojedyńcze plemniki ruchome (typ b) oraz pojedyńcze plemniki nie rychome typ d. Czy przy takich wynikach nasienia można podchodzić do in vitro? Proszę jeśli możecie napiszcie jak to wygląda, bo ja do tej pory się tym nie interesowałam. Nadmienię, że mamy jeszcze 2 blastki na 1podejście, oraz zamrożone nasienie, i zastanawiamy się czy nie zrezygnować z tego mrożonego nasienia.
 
Kochana to zrob chociaz sam poziom komorek nk w vitalabo za 90 zl zeby wiedziec czy tym strechingiem sobie nie zaszkodzisz. A jakby byly za wysokie to wtedy intralipid
Gosia, Vitalabo niestety nie ma u nas z tego co widze. W Diagnostyce tez cos takiego robia? Mam wsumie jeszcze tylko tydzien, wiec nie wiem nawet czy to robi sens. Tzn tydzien zanim jedziemy.
 
Bardzo mi przykro z powodu choroby, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, siły i wytrwałości w tej nierównej walce :* Dzidziusia na pewno będziesz mieć, jestem tego pewna. Pozdrawiam cieplutko!
@jola35610 z twgo co slyszalamnto szpital na ul saszeròw wojskowy w Warszawie ma bardzo dobra onkologii. Ja natomiast liczyłam się w centrum onkologii Skłodowskiej w Warszawie tylko że u mnie był czerniak I tam znalazłam dobrego specjalistę.
Bardzo dobra klinika to też jest w Bydgoszczy tam dają chemię celowana. Polecam też kupienie leku biobran 1000 10 dni przed zabiegiem lub chemia i w trakcie 3x1 saszetce lek jest mega drogo no na miesiąc 1335 zl Ale pomaga w odbudowie komórek nk i przetrwaniu leczenia. Do tego jeśli będziesz miała chemię to raz w tyg wlewy z witaminy C
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki zeby wyniki byly lepsze niz ostatnio i zeby Pasikonik mial na ciebie dobry pomysl. O wlewach pogadaj z @dzoasia
Kochana zobaczysz bedziesz mama
O moich wlewach bertha wie ;) One nie dla mnie, ale dla innych to złoty środek. Trzeba próbować czego się da, takie moje zdanie.
 
Gosia, Vitalabo niestety nie ma u nas z tego co widze. W Diagnostyce tez cos takiego robia? Mam wsumie jeszcze tylko tydzien, wiec nie wiem nawet czy to robi sens. Tzn tydzien zanim jedziemy.
Możesz zrobić w synevo subpopulacje limfocytów i tam są też nk, ale to kosztuje cos ok 360zł
 
reklama
Do góry