reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a jak u Was z dieta?? ( może już o tym była mowa, ale stron jest tak dużo, ze mimo ze je przeglądałam nie sposób chyba przeczytać wszystkiego) jakieś produkty Superfood albo coś w tym stylu? Czytałam o ananasie, który pomaga w zagnieżdżeniu zarodka.
na endo np. czerwony syrop zalecany przez Naszą forumowa doktórke dr @dżoasia
 
reklama
Ja musialam go w dupe zrobic wiec polecialam do szpitala zeby mi pielegniarka zrobila :) Ale igle mialam cienka jak do reszty hormonow. Tylko zle wspominam ta strzykawke bo dostalam te takie zwykle starodawne plastikowe szerokie bez tej gumki ktora sprawia ze strzykawka gladko chodzi, no wiecie o co chodzi [emoji14] Wiec najbardziej nieprzyjemne ze wszystkich zastrzykow, a bralam 3 różne.
Wlasnie ja tez mam zrobic w dupe i to o 12 w nocy a sama nie zrobie bo jak a mąz to zemdleje znajac zycie hahah
 
Ja musialam go w dupe zrobic wiec polecialam do szpitala zeby mi pielegniarka zrobila :) Ale igle mialam cienka jak do reszty hormonow. Tylko zle wspominam ta strzykawke bo dostalam te takie zwykle starodawne plastikowe szerokie bez tej gumki ktora sprawia ze strzykawka gladko chodzi, no wiecie o co chodzi [emoji14] Wiec najbardziej nieprzyjemne ze wszystkich zastrzykow, a bralam 3 różne.
Zapomnialam dodac ze ja mam zrobic dlugo gruba igla nie to co robie se zastrzyki :(
 
Dziewczyny a jak u Was z dieta?? ( może już o tym była mowa, ale stron jest tak dużo, ze mimo ze je przeglądałam nie sposób chyba przeczytać wszystkiego) jakieś produkty Superfood albo coś w tym stylu? Czytałam o ananasie, który pomaga w zagnieżdżeniu zarodka.
Jedz wszystko na co masz ochotę zanim możesz, oczywiście w granicach rozsądku. Później jeżeli będziesz zwracać to nie będziesz w stanie ani super ani normal food wcisnąć hehehe ;)
 
Na mnie nic nie dzialalo ale warto probowac:laugh2:
Hahha skąd ja to znam? Dziś zapytałam o suplementy, czy mam coś włączyć skoro większość zwracam. doktorek powiedział ze nie ma takiej potrzeby, że przy blizniakach to będzie jazda i nic nie brać. Organizm zatrzyma tyle ile potrzebuje :) ale ale słyszałam o opaskach, musze zakupic
 
Hahha skąd ja to znam? Dziś zapytałam o suplementy, czy mam coś włączyć skoro większość zwracam. doktorek powiedział ze nie ma takiej potrzeby, że przy blizniakach to będzie jazda i nic nie brać. Organizm zatrzyma tyle ile potrzebuje :) ale ale słyszałam o opaskach, musze zakupic
W jakim sensie jazda przy bliźniakach? Jakie opaski? :)
 
W jakim sensie jazda przy bliźniakach? Jakie opaski? :)
W takim, że dolegliwości są odczuwalne dużo mocniej :) są opaski na mdłości w aptekach działające na zasadzie akupresury, czyli ucisku punktu na nadharstku. Są zarejestrowane jako wyrób medyczny i są po badaniach klinicznych. W aptece medicover tam w invimedzie są na bank. Mają bardzo dobre opinie chyba przetestuje.
 
W takim, że dolegliwości są odczuwalne dużo mocniej :) są opaski na mdłości w aptekach działające na zasadzie akupresury, czyli ucisku punktu na nadharstku. Są zarejestrowane jako wyrób medyczny i są po badaniach klinicznych. W aptece medicover tam w invimedzie są na bank. Mają bardzo dobre opinie chyba przetestuje.
Kuźwa, a ja nic nie czuję. Ajajajaj. :/ miałam mdłości rano ale to bardziej chyba ze stresu i robi mi się słabo ale od kilku dni jakby w dużo mniejszym natężeniu niż do tej pory.
 
reklama
Kuźwa, a ja nic nie czuję. Ajajajaj. :/ miałam mdłości rano ale to bardziej chyba ze stresu i robi mi się słabo ale od kilku dni jakby w dużo mniejszym natężeniu niż do tej pory.
Ja też nic, tylko mi jest słabo jak jestem przed wizytą i przed beta, na którą jutro idę. Wydaje mi się że trochę słabo rośnie ta moja beta, jeśli jutro nie będzie ponad 10.000 to raczej jest coś.nie tak. Bo powinna rosnąć co 48 godz min.70%? Dobrze mówię?
 
Do góry