reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Girls czy moge pić herbatę z imbirem w początkowej ciąży? Np jeden plaster do herbaty? Słyszałam że może powodować skurcze
 
A ja no nie mam zadnych objawow oprocz strasznego bolu piersi. Juz nawet szybciej chodzic nie moge... A najgorzej w nocy jak sie przekrecam i te cycki tak sie "przelewaja" auuu... Zaczne chyba w staniku spac...
Mnie też piersi strasznie bolą, mam strasznie dużo widocznych żył I sutki mi sciemnialy . Wydaje mi się że to może być od dużych ilości progresteronu.
 
Ja plamiłam przez cały czas kiefy brałam antyki i cały czas miałam bóle brzucha. Non stop przez 3 tyg.a jak przestałam brać to na drugi dzień dostałam okres i zaś ból i krew. Także przez miesiąc non stop plamienie o ból brzucha, dzień w dzień.
Zadzwonilam do poloznej z kliniki i powilam ze biore gonalpeptyl i gonal f to powiedziala ze przy gonalpeptylu moze wystapic krwawienie jak by sie bardziej rozkrecilo to mi przyspiesza wizyte a jak nie to normalnie w czwartek mam przyjsc. Dzisiaj sie parszywie czuje :( glowa mi peka od rana, planienie i bol pachwin :( jajniki napompowane! Dzisiaj 4 dzien z gonalem...
 
Dziewczyny leżę pod kroplówką rozkurczową, macica już mnie nie boli ale mam takie silne skurcze w lewej pachwinie że momentami ciężko wytrzymać. Usg mi zadnego dziś nie robili, podobno jutro, ale bety na jutro nie zlecili... Jest mi strasznie ciężko i boję się, że to pozamaciczna jednak... wzoraj nic nie było widać w jajowodzie, to raczej od wczoraj nie urosłoby tak dużo zeby boleć... Pocieszcie!
 
reklama
Do góry