reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny znowu mi progresteron spadł 17 cos A 3 dni temu 36 Od czego to zależy... biorę lutinus 3x2 luteine 3x3 pod jezyk na wszelki wypadek zazylam sobie jeszcze duphaston dodatkowo. Nie mam żadnych plamien itp. Niby w normie Ale malo
Nic się nie martw. Ja na początku ciąży miałam tragiczny między 10 a 16 max . Brałam lutinus 3x2 i duphaston 3x1 później przez tydzień na noc 2 tabletki .
Dr G stwierdził że skoro nie plamie to jest git i nic mi więcej nie dał .
 
Dziewczynki, miałam podchodzić do crio , pęcherzyk pęknięty endo tylko strasznie słabe brak torbieli w 20 dc. Z wrażenia i chyba nerwów pierwszy raz w życiu ( ciąży napewno brak) dziś 34 dc a okresu brak. Co byście zadziałały- czekać, łykać coś? Ło matko jak nie urok to sra...ka.
Jak nie trzeba to przyłazi za szybko. Mój ostatni cykl trwał 41 dni, tez se małpa urlop zrobiła. Czekaj grzecznie, na pewno przylezie. A jak nie to się umów na wizytę - u mnie zawsze działa przyspieszająco haha
 
A co do suplementacji. Masz racje!! Ja bylam strasznie sfrustrowana jak sie okazalo ze po poleconym przez lekarza produkcie homocysteina skoczyla gore, podobna sytuacja do Twojej, gdy Ty bralas metyle. Meczy mnie juz to kombinowanie. Zaczelam sie nawet zastanawiac czy tego nie popieprzyc, ale wszedzie sie czyta ze wysoka homocysteina w ciazy jest niebezpieczna. Pytanie ile w tym prawdy
A jaki miałaś poziom bez leków supli itp? Może jak nie miałaś zbyt wysokiej to wystarczyła by tylko dieta - w sensie dużo produktów polecanych przy zbijaniu.
A mleczko pszczele ogólnie na jajca :)
 
A jaki miałaś poziom bez leków supli itp? Może jak nie miałaś zbyt wysokiej to wystarczyła by tylko dieta - w sensie dużo produktów polecanych przy zbijaniu.
A mleczko pszczele ogólnie na jajca :)
Jak pierwszy raz gdzies tam wyczytalam, ze jest cos takiego jak MTHFR, to sobie od picu zrobilam homocysteine i kwas foliowy. I homocysteina wyszla niecale 10, a kwas sporo powyzej normy. Dlatego pozniej dopiero zrobilam badanie na obecnosc mutacji. A wtedy jadlam zdrowo. Wiadomo ze bez sokow z burakow[emoji6] ale szpinak i warzywa w niemalych ilosciach
 
@sssurykatka - dzieki za odpowiedz. Znajomi Ci co muszą wiedzą. Moja rodzinka też. Babuszka moja lat 85 kibicuję nam i co jestem u niej pyta " piniedzy Was ustarcza - bo moze jako pożyczku trza brać" kocham ja za to mocno. Z męża strony nikt - nawet rodzice ale mam to w doopiee. Co do klauzury sumienia - przed poprzednia procedurą poszlam do apteki - Pani farmaceutka starsza - daje jej receptę na antyki - , a ta do mnie " korzystając z mojego prawa nie zrealizuje tej recepyt" szczena mi opadła , bo pierwszy raz sie z tym spotkałam - cóż dalam innej aptece zarobić. Co do gina - od starań przenioslam się do gina w klinice i tylko na nfz wpadam na cytologie i usg piersi.
A skąz ta za przeroszeniem pipa wiedziała po co ci antykoncepcja? Ja antyki dostałam "za dzieciaka" - w wieku 17tu lat, bo juz wtedy miałam problem z miesiączkowaniem i z tymi jajcokami (fakt, już się seksiłam z moim obecnym Mkiem ale to nie był powód dla którego brałam antyki). By tak po mordach wystrzelał imbecyli...
 
Będziemy znowu podchodzić do in vitro i teraz chcielibyśmy iść do kliniki novum w Warszawie. jak dzwoniłam to powiedzieli mi że jest około 16 lekarzy, jakiego byście poleciły? jeszcze chciałam zapytać o badania immolugiczne kiedy je zrobić i kiedy powtórzyć ? :)
 
reklama
Myślałam że nie ma, ale weszłam na bazę leków i jest : Lutogen - 37 zł 30 tabletek, progesteron Besins - 47 zł 30 tabletek, cyclogest ale ten dostępne tylko w dawce 400 mg.
Ten besins faktycznie gdzieś słyszałam na forum, ale nie wiem u kogo:p
Ten besins częstp stosuje Przybycień z Krakowa/Tarnowa - zarówno po ivf jak i przy naturalsach daje. Ponoć dobry.
 
Do góry