reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny leżę pod kroplówką rozkurczową, macica już mnie nie boli ale mam takie silne skurcze w lewej pachwinie że momentami ciężko wytrzymać. Usg mi zadnego dziś nie robili, podobno jutro, ale bety na jutro nie zlecili... Jest mi strasznie ciężko i boję się, że to pozamaciczna jednak... wzoraj nic nie było widać w jajowodzie, to raczej od wczoraj nie urosłoby tak dużo zeby boleć... Pocieszcie!

Trzymaj skąd kochana
Ściskam!!!!!
 
@Justin87 gratuluję Ci z całego serca [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Szczerze się do telefonu jak głupia ;)
Mówiłam że będzie pięknie!! :tak:

@chlopkers @adansonia
Piekne bety dziewczyny [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Gratuluję ;)

Oooo remizka co u Ciebie? ;) [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny jak mogę sobie radzić z bólami okresowymi i bólem piersi , PodejrZewam że to od dużej ilości progesteronu to mój 30.06 miałam transfer 5 dniowego zarodka

Pewnie Cię bola jajniki mnie tez bardzo bolały bo jednak ta stymulacja obciąża jajniki. Musisz odczekać - mi pomagało po prostu leżenie w luźnych ciuchach.
 
Kuźwa, a ja nic nie czuję. Ajajajaj. :/ miałam mdłości rano ale to bardziej chyba ze stresu i robi mi się słabo ale od kilku dni jakby w dużo mniejszym natężeniu niż do tej pory.
Moja kolezanka urodzila dwoje dzieci i smieje sie se ani raz nie wymiotowala [emoji6] totalne zero objawow [emoji5] wiec to bardzo indywidualna kwestia [emoji4] nie martw sie [emoji173]
 
reklama
Dziewczyny znowu mi progresteron spadł 17 cos A 3 dni temu 36 Od czego to zależy... biorę lutinus 3x2 luteine 3x3 pod jezyk na wszelki wypadek zazylam sobie jeszcze duphaston dodatkowo. Nie mam żadnych plamien itp. Niby w normie Ale malo
 
Do góry