reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny leżę pod kroplówką rozkurczową, macica już mnie nie boli ale mam takie silne skurcze w lewej pachwinie że momentami ciężko wytrzymać. Usg mi zadnego dziś nie robili, podobno jutro, ale bety na jutro nie zlecili... Jest mi strasznie ciężko i boję się, że to pozamaciczna jednak... wzoraj nic nie było widać w jajowodzie, to raczej od wczoraj nie urosłoby tak dużo zeby boleć... Pocieszcie!
A Ty mialas swiezy transfer? Czy crio?
 
reklama
Dziewczyny jak mogę sobie radzić z bólami okresowymi i bólem piersi , PodejrZewam że to od dużej ilości progesteronu to mój 30.06 miałam transfer 5 dniowego zarodka
 
Miałam. W ostatni piątek. Tarczyca mała, niejednorodna bez zmian ogniskowych (jakoś tak). W sensie że nie ma guzków.

Może napisz do lekarza jak masz możliwość, czy nie zwiększyć trochę dawki :-) mój endokrynolog przy takich wartościach mówił, żeby się nie martwić, bo maluszkowi nie zaszkodzi, ale może się w ciąży zwiększać i trzeba kontrolować dostosowywujac dawki :-)
 
@Justin87 gratuluję Ci z całego serca [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Szczerze się do telefonu jak głupia ;)
Mówiłam że będzie pięknie!! :tak:

@chlopkers @adansonia
Piekne bety dziewczyny [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Gratuluję ;)
[emoji8]
A jak Ty się czujesz? U Ciebie to już zaawansowana ciąża. Brzuszek widać? [emoji4]
 
reklama
Może napisz do lekarza jak masz możliwość, czy nie zwiększyć trochę dawki :-) mój endokrynolog przy takich wartościach mówił, żeby się nie martwić, bo maluszkowi nie zaszkodzi, ale może się w ciąży zwiększać i trzeba kontrolować dostosowywujac dawki :-)
Nie mam możliwości niestety. Pozostaje mi poczekać kilka dni, brać już całkowicie przepisowo euthyrox z ok.godzinę przed jedzeniem i sprawdzić w przyszłym tygodniu tsh.
 
Do góry