reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A kiedy masz wizyte? Ja robilam chyba z 5crazy ale to dlatego ze mialam plamienia ina sie stresowalam. Po wizycie gdzie byl pecherzyk pani dr powiedziala zeby juz bety nie robic a ja i tak jeszcze chyba 2 zrobilam
Wizytę usg pierwsza mam 9 lipca. Pani dr wczoraj powiedziała żeby w pon kolejną zrobić I pozniej kolejny piątek. Ale wiecie jak to jest będę latac co dwa dni żeby się tak nie stresować lol.
 
a jak to wszystko masz zorganizowane bo też się zastanawiałem nad PL Ale nie umiem tego ogarnąć jak poukładać sobie wszystko... daj znać jak to ogarnelas
Łatwo nie jest to ogarnąć ...ja wzięłam urlop na stymulacje, transfer, byłam w Polsce. A później na crio też brałam urlop. Wiąże się to z częstym lataniem niestety. Byłam też na kontroli u polskiego lekarza w UK Medicareclinic przed podejsciem do crio (lekarz z polski dał wskazówki co trzeba sprawdzić). Jest to wszystko trudniejsze, bo chociażby wizyty w konkretnych dniach cyklu trzeba ogarnąć, bilety na ostatnią chwilę kupować. Dla mnie dodatkowo ciężko było, bo w większości czasu byłam sama, mąż musiał pracować. Jednym plusem jest to, że mogłam zatrzymać się u rodziny, więc noclegi odpadły. Ja zdecydowalam się na Polskę, bo lekarze maja jednak inne podejście i przede wszystkim finansowo inaczej to wygląda (Ja niestety na NHS nie zostalam zakwalifikowana).
 
Cześć dziewczyny.

Mam pytanie.
Nie bardzo mam się kogo w tej chwili zapytać tak więc liczę na Waszą pomoc w tym temacie.
W przyszłym miesiącu mam zacząć brać leki na stymulację. Wiem, ze kontrola USG w trakcie przyjmowania zastrzyków ma nastąpić w 6, 8 i 10 dc.
Rozumiem że po tym usg w 10 dc następuję decyzja o podaniu leku na pękniecie.
Ale czy jest jakiś termin ile dni po czy to wszystko zależy od tego jak mój organizm zareaguje na leki i w jakim tempie będą rosnąć pęcherzyki?
Jak długo to u Was trwało ??
Dziękuję za odpowiedzi.
 
A przez jaki czas ta bete trzeba robić? Ja już mam za sobą dwie weryfikacje dzisiaj wybieram się na 3
Mnie sie pytasz jak ja dopiero pierwsza w zyciu sprawdzalam [emoji23] Ale z tego co sie orientuje to chyba ze 2-3 razy a potem juz doktor na usg potwierdza ciaze :)

I jak ona ma w ogole rosnac? Bo raz czytam ze ma wzrosnac podwojnie a raz ze od ok 66 procent juz jest poprawny przyrost...
 
A przez jaki czas ta bete trzeba robić? Ja już mam za sobą dwie weryfikacje dzisiaj wybieram się na 3
Teoretycznie dwie powinny wystarczyc i pozniej juz dop przy wizycie pecherzykowej i serduszkowej. Ale ja mam schize po poprzednim razie, kiedy to moja piekna beta zwolnila w 12dpt i juz pozniej kulal ten przyrost bardzo [emoji20] panicznie boje sie powtorki z poprzedniego podejscia..
 
Mnie sie pytasz jak ja dopiero pierwsza w zyciu sprawdzalam [emoji23] Ale z tego co sie orientuje to chyba ze 2-3 razy a potem juz doktor na usg potwierdza ciaze :)

I jak ona ma w ogole rosnac? Bo raz czytam ze ma wzrosnac podwojnie a raz ze od ok 66 procent juz jest poprawny przyrost...
Ponoć 66% tak mi ciężarna kuzynka mówiła lol
 
Cześć dziewczyny.

Mam pytanie.
Nie bardzo mam się kogo w tej chwili zapytać tak więc liczę na Waszą pomoc w tym temacie.
W przyszłym miesiącu mam zacząć brać leki na stymulację. Wiem, ze kontrola USG w trakcie przyjmowania zastrzyków ma nastąpić w 6, 8 i 10 dc.
Rozumiem że po tym usg w 10 dc następuję decyzja o podaniu leku na pękniecie.
Ale czy jest jakiś termin ile dni po czy to wszystko zależy od tego jak mój organizm zareaguje na leki i w jakim tempie będą rosnąć pęcherzyki?
Jak długo to u Was trwało ??
Dziękuję za odpowiedzi.
To zalezy od stanu Twoich pecherzykow [emoji5] ja zaczynamlam stymulacje 1.01 a punkcje mialam dokladnie 12.01. Szybko to poszlo bo mialam krotki protokol [emoji4]
 
reklama
Mnie sie pytasz jak ja dopiero pierwsza w zyciu sprawdzalam [emoji23] Ale z tego co sie orientuje to chyba ze 2-3 razy a potem juz doktor na usg potwierdza ciaze :)

I jak ona ma w ogole rosnac? Bo raz czytam ze ma wzrosnac podwojnie a raz ze od ok 66 procent juz jest poprawny przyrost...
W poczatkowym etapie ma rosnac minimum o 66% co 48h [emoji4], a czesto jest nawet ponad 100%, ale przy wyzszych wartosciach bety (>6tys?) przyrost jest nizszy i sprawdza sie bodajze co 3 dni, ale to niech powiedza inne dziewczyny, bo nie pamietam dokladnie [emoji6]
 
Do góry