reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde to dlaczego nie jest dostepny w Pl? Co za chory kraj... [emoji52]
Skad wy takie rewelacje bierzecie?;)
Lutinus jest dostepny w Polsce tylko jest cholernie drogi tak samo u mnie w De 30 tabletek kosztuje 160€ , no chyba ze jestes tutaj ubezpieczona i dostaniesz na niego normalna rezepte , to placisz 5 € tak samo jak za wszystkie inne leki.
Agolutin , to czym dyskutujecie , jest faktycznie tani , ale jest to zastxyk domiesniowy i nie WOLNO ! go robic podskornie. Jest to cholernie bolesne, wywoluje uczulenie i nie daje oczekiwanego efektu. Nie robcie tego, prosze Was:(
 
reklama
Skad wy takie rewelacje bierzecie?;)
Lutinus jest dostepny w Polsce tylko jest cholernie drogi tak samo u mnie w De 30 tabletek kosztuje 160€ , no chyba ze jestes tutaj ubezpieczona i dostaniesz na niego normalna rezepte , to placisz 5 € tak samo jak za wszystkie inne leki.
Agolutin , to czym dyskutujecie , jest faktycznie tani , ale jest to zastxyk domiesniowy i nie WOLNO ! go robic podskornie. Jest to cholernie bolesne, wywoluje uczulenie i nie daje oczekiwanego efektu. Nie robcie tego, prosze Was:(
Ale my mowimy o Ultrogestanie, stosowanym zamienne za np Lutinus.. ze jest dobrze przyswajalny, nie robi kuku jak inne dowcipne z krzemionka, tani, a w Pl niedostepny.
A ze Lutinus u nas dostepny i drogi to wiem, dzis juz zaaplikowalam sobie poranna dawke [emoji6]
 
To zalezy od stanu Twoich pecherzykow [emoji5] ja zaczynamlam stymulacje 1.01 a punkcje mialam dokladnie 12.01. Szybko to poszlo bo mialam krotki protokol [emoji4]

dziękuję bardzo za odpowiedź.
Ja miałam mieć już stymulację w czerwcu ale ze względu na torbiel lekarz zadecydował, że do niej nie przystąpimy.
Teraz w lipcu "te dni" wypadałyby na nasz okres urlopowy akurat pech chciał, że na ten tydzień jedziemy do Zakopanego i nie bardzo będzie jak jeździć.
Tak więc biorę teraz tabletki anty, żeby to jakoś przesunąć.
A tu mi mój szanowny małż jeszcze z delegacją wyskakuje jak ja potrzebuję jego armii.
Ale jeżeli faktycznie będzie to u nas też 12 dni to powinno być ok :)
 
Dziewczyny tak apropo lutinusa, mi z ostatniego razu zostało 11 tabletek z data do 2020. Tym razem jestem na Luteinie, wiec ich nie potrzebuje. Jeżeli ktoras chce mogę wyslac normalnie listem :) szkoda wyrzucić ;)
 
Ale my mowimy o Ultrogestanie, stosowanym zamienne za np Lutinus.. ze jest dobrze przyswajalny, nie robi kuku jak inne dowcipne z krzemionka tani, a w Pl niedostepny
Ok, to zle zrozumiala. Utrogestan jest Czeskim lekiem, faktycznie bardzo dobrym , chociaz tez wyplywajacym;)W DE macie Progestan , 90 kuleczek kosztuje 30 €, najlepszy jest francuski Progesterone 200 mg , jest jeszcze tanszy . ktos ma opcje to we Francji sa tanie leki.
 
dziękuję bardzo za odpowiedź.
Ja miałam mieć już stymulację w czerwcu ale ze względu na torbiel lekarz zadecydował, że do niej nie przystąpimy.
Teraz w lipcu "te dni" wypadałyby na nasz okres urlopowy akurat pech chciał, że na ten tydzień jedziemy do Zakopanego i nie bardzo będzie jak jeździć.
Tak więc biorę teraz tabletki anty, żeby to jakoś przesunąć.
A tu mi mój szanowny małż jeszcze z delegacją wyskakuje jak ja potrzebuję jego armii.
Ale jeżeli faktycznie będzie to u nas też 12 dni to powinno być ok :)
Kochana a jaki masz protokol? Bo antyki sa chyba przy dlugim? To moze byc inaczej rozlozone w czasie. Dziewczyny ktore mialy dlugi za chwile napewno Ci podpowiedza [emoji5]
 
reklama
Do góry