reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Badania i parametry Wyniki Wartości referencyjne
Test IMK (MultiTest)
Limfocyty T % 67,0 % 60,0 — 82,0
Limfocyty B % 10,0 % 7,0 — 23,0
Limfocyty helper CD3+/CD4+ % 39,0 % 30,0 — 51,0
Limfocyty supresor CD3+/CD8+ % 25,0 % 19,0 — 39,0
Współczynnik (h/s) CD4/CD8 1,6 ratio 0,8 — 2,5
Komórki NK % (CD3-/CD16+56+) 22,0 % 7,0 — 24,0

Co sądzicie o takich wynikach?
Na pewno NK za wysokie wiec intralipid bedzie a reszta to czarna magia dla mnie:)
 
reklama
Prolutex samemu. To są ampułki a do nich trzeba dokupić strzykawki, długa igle do naciągnięcia i cienka do wstrzyknięcia. Kosztuje 140zl za 7 sztuk wiec trochę drogi (dziewczyny czasem i ponad 200 płaca ale to przegięcie. W mojej aptece jest właśnie taka cena od roku przynajmniej). A ostatnio dziewczYny stosują zamiennik z Czech mega tani - zapomniałam nazwy @gosia321 ci powie bo używa. Niby do wstrzykiwania domięśniowo ale znam dziewczyny co im lekarze normalnie w brzuch kazali zastrzyki z tego robić.

A jeśli idzie o Lutinus/Luteinę to zamiast niego polecam utrogestan. Dostaniesz go praktycznie wszędzie poza Polska na pewno Czechy, Litwa, Hiszpanią i Niemcy. Kosztuje 5euro za 30sztuk 100mg, jest super przyswajalny i bardzo wygodny - nie ma krzemionki, nie podrażnia, takie rozpuszczające się globulki. A w razie co jak krawienie np można go tez lykac. Wszyscy ginekolodzy w Polsce co rozmawiałam mówią ze jest świetny - i ci z Novum i Invimedu. I tani...
Kurde to dlaczego nie jest dostepny w Pl? Co za chory kraj... [emoji52]
 
A przez jaki czas ta bete trzeba robić? Ja już mam za sobą dwie weryfikacje dzisiaj wybieram się na 3
A kiedy masz wizyte? Ja robilam chyba z 5crazy ale to dlatego ze mialam plamienia ina sie stresowalam. Po wizycie gdzie byl pecherzyk pani dr powiedziala zeby juz bety nie robic a ja i tak jeszcze chyba 2 zrobilam
 
reklama
Dzieki annemarie! polska recepte akceptuja czy musi byc wystawiona przez czeskiego lekarza? Nie znam sie na tym wiec dopytuje
Mi zawsze wystawia w Czechach pani doktor, ale musi to dzialac na tej samej zasadzie jak np wysylaja mi mailem rezepty z Czech ktore realizuje w Niemczech,troche je studiuja :)ale wszystkie leki mi sprzedaja, obydwa kraje sa w EU. Znam dziewczyny ktore z polskimi receptami kupuja w Czeskich aptekach leki bez problemu , wiec musi funkcjonowac, chcesz to sie zapytam dziewczyny ktora byla moja koordynatorka w Pradze, zmienila prace ale zostalysmy w przyjacielskim kontakcie❤️
 
Do góry