reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To.duzo masz progesteronu. Ten nr do Czerwinskiej jest czynny 24/h z tego co kojarzę ti bym zadzwonila. Z tym ze wiesz zw u nas profesteronu nie sprawdzaja a dr G mowi ze on sie skokowo wydziela. Jutro bety nie powtarzaj ake poszlabym teb progesteron zbadac
Już dzwoniłam do Grettki I czerwinskiej kazali brać 3x2 lutinus I dołożyli duphastonu 3x2 zamiast 3x1
 
Hej dziewczynki :).Ja zaczelam wlasnie stymulacje lekami i zastrzykami.Jedziemy z mezem na wakacje i akurat on ma dzis urodziny tylko zapomnialam zapytac lekarza czy przy tych lekach winko nie zaszkodzi i opalanko na sloncu :hmm:

Uważaj ja się teraz opalałam co prawda a hormonami rozwalali mnie dwa miesiące temu ale pierwszy raz w zyciu wywaliło mi białe przebarwienia. Lekarz mówi ze na 90% to po hormonach mimo ze już nie biore.
 
reklama
Do góry