reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Też raz robiłam pgs 10 tyś w plecy strata kasy...
Ja robiłam bo dzięki temu zapłodnili wszystkie moje komórki. Pomysł lekarza. A było ich sporo. Miałam wtedy nie całe 34 lata. Były niby wskazania bo miałam wcześniej ciąże z wada genetyczna ale ta wada była losowa...
W kolejnej procedurze już nie robiłam. I doczekałam dokładnie do ukończenia 35 lat
 
reklama
Boję się.... ten progresteron niski...
Mam 3x2 lutinus
3x2 duphastonu
Estrofen 3x1
1tmg encorto
Neopari
Spasmolina
Relanium
To.duzo masz progesteronu. Ten nr do Czerwinskiej jest czynny 24/h z tego co kojarzę ti bym zadzwonila. Z tym ze wiesz zw u nas profesteronu nie sprawdzaja a dr G mowi ze on sie skokowo wydziela. Jutro bety nie powtarzaj ake poszlabym teb progesteron zbadac
 
reklama
Do góry