reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana jest okej,bolal mnoe brzuch w nocy ale lekko.Natomiast dzisiaj wylecial ze mnie jakis plyn(taka przezroczysta substancja)nie wiem moze to plyn hodowlany od zarodka,ale ja juz mialam mysli ze mi zarodek wylecial [emoji14]
A Ty kochana?jak nastrpj oswajasz sie z nowym stanem :)
Dopóki nie zobaczę serduszka mocno bijącego, to będę się bała oswajać. Za to wtedy to myślę, że byłabym tak szalona, żeby kupić jakieś odlotowe śpiochy. ;)

Bierz nospę i magnez. [emoji8]
 
reklama
Dopóki nie zobaczę serduszka mocno bijącego, to będę się bała oswajać. Za to wtedy to myślę, że byłabym tak szalona, żeby kupić jakieś odlotowe śpiochy. ;):rofl2::D

Bierz nospę i magnez. [emoji8]
Biore, biore wszystko nawet luteine :) :*
A spiochy noo jaha jakies louis vouitton czy prada cos w ten deseń.Kochana jak i u mnie sie uda to kupie i Twojemu i mojemu maleństwu takie spiochy! :D:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Biore, biore wszystko nawet luteine :) :*
A spiochy noo jaha jakies louis vouitton czy prada cos w ten deseń.Kochana jak i u mnie sie uda to kupie i Twojemu i mojemu maleństwu takie spiochy! :D:rofl2::rofl2::rofl2:
Trzymam za słowo. Hehe ;)
To luteina nie jest na receptę? Bo chyba mówiłaś, że lekarz nie chciał Ci dać recepty. To by była bardzo dobra wieść, że nie jest na receptę. ;)
 
Czesc ciocie.:) waze juz 1970 gram:)
 

Załączniki

  • 201806191717051000.jpg
    201806191717051000.jpg
    256,9 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Do góry