reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa..troche panikuje. Aktualnie po pierwszym podejściu do in vitro. Po stymulacji hiperka więc wszystko przełożone na następny cykl. Dziś 7 dzień po transferze. Beta 6.2, progesteron i estradiol w porządku. W 3 dpt beta 44 pozostalosc po ovitrel. Myślę że już pozamiatane. Proszę o podpowiedzi... Może ktoś miał taką sytuacne
Jakie miałaś zarodki podane? 3 dniowe czy 5 dniowe?
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa..troche panikuje. Aktualnie po pierwszym podejściu do in vitro. Po stymulacji hiperka więc wszystko przełożone na następny cykl. Dziś 7 dzień po transferze. Beta 6.2, progesteron i estradiol w porządku. W 3 dpt beta 44 pozostalosc po ovitrel. Myślę że już pozamiatane. Proszę o podpowiedzi... Może ktoś miał taką sytuacne
Miałam tak samo ale ja nie robiłam w 3dpt. Ale tylko w 7. Miałam betę 8. A w 8 dzień już miałam niestety beta 4.

A dziś właśnie żegnam się z moimi maleństwami, bo dostałam @@ i cierpię z powodu bólu brzucha.

Oby u Ciebie rosła!!
 
Dziewczynki. Do Pasikonika to szliscie razem z M.? Jakie podstawowe badania dobrze mieć dla niego? Co jest takim standardem. Czy wasi mężowie tez musieli jakieś badania u niego robić?
 
Dziewczynki. Do Pasikonika to szliscie razem z M.? Jakie podstawowe badania dobrze mieć dla niego? Co jest takim standardem. Czy wasi mężowie tez musieli jakieś badania u niego robić?
Ja swego zabrałam aczkolwiek nie chciał wejść i Pasnik też nie nalegał ale już następnym razem musi być.Ja nie zabrałam zbyt wiele-mnie pytał o badania małża i muszę mu zawieść następnym razem(wyniki nasienia).
Docent sam zlecił potrzebne badania.
 
Mam wynik bety jest przerażająco wysoki 329 miu/ml. To 8dpt ... tak się boje ze coś jest nie tak.. czy ktoś miał tak wysoka betę na początku? Powtórzyć za dwa dni nie bo jutro nie ma sensu? Pomóżcie zaraz oszaleje. .. nie mówiłam swojemu M nawet ze robiłam dziś sikanca, tak bardzo się boje ze może się nie udać. .
 
Mam wynik bety jest przerażająco wysoki 329 miu/ml. To 8dpt ... tak się boje ze coś jest nie tak.. czy ktoś miał tak wysoka betę na początku? Powtórzyć za dwa dni nie bo jutro nie ma sensu? Pomóżcie zaraz oszaleje. .. nie mówiłam swojemu M nawet ze robiłam dziś sikanca, tak bardzo się boje ze może się nie udać. .
Miałaś jeden zarodek czy dwa? Ja przy 2 blastkach w 9dpt miałam 286 i mam bliźniaki[emoji6]
 
reklama
Do góry