reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
no rozumiem, troche sie zagalopowalam, u mnie w pracy by nie bylo takiego problemu, bo u nas dyskrecja ze strony kadr przede wszystkim, i mysle ze najpierw by ze mna pogadali...
Ale z tym 4h przy kompie to naprawde juz nie jest prawda, wiec dziwne ze tak ci wpisali, zobacz info ponizej:
Dniówka kobiety spodziewającej się dziecka i pracującej przy ekranie komputera nie będzie już skracana do czterech godzin.
Pracownica spodziewająca się dziecka ma mieć 15-minutową przerwę w każdej godzinie pracy przy ekranie komputera. Maksymalnie będzie mogła w ten sposób przepracować osiem godzin na dobę. Tak wynika z projektu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży lub karmiących dziecko piersią.
I trzymam kciuki zeby jednak w pracy wszystko dobrze poszlo!
Ale z tego co ja tu widzę to jest napisane ze to projekt
 
Gosia chcesz to ci wysle na probe, mam jeszcze pare opakowan waznych do konca kwietnia, ale co najmniej pol roku jeszcze mozna je brac ( ustalone z lekarzem)
 
[QUOktórej sis188, post: 16732768, member: 166183"]Mozesz zamrozic resztę albo oddac ale jyz pewno to deklarowalas. U mnie mrizone oocyty baarrrdddzzzzoo kiepsko sie zaplodnily i jak dla mnie szkoda kasy na mrozenie ale to mohe zdanie
a w ktorej klinice mroziłaś?w ogole się się nie zaplodniły czy słabe zarodki. bo ja mam 2 oocyty zamrożone i żałuję że to zrobiłam. jestem w Ciechocinku u dr G.[/QUOTE]
Ja tez Ciechocinek i dr G. Ns 11 oocytow tylko 2 zarodki
 
mu...UOTE="misis188, post: 16733082, member: 166183"]a w ktorej klinice mroziłaś?w ogole się się nie zaplodniły czy słabe zarodki. bo ja mam 2 oocyty zamrożone i żałuję że to zrobiłam. jestem w Ciechocinku u dr G.[/QUOTE]
Ja tez Ciechocinek i dr G. Ns 11 oocytow tylko 2 zarodki[/QUOTE]
ku..a a mówili mi ze oocyty nie tracą swojej jakości po rozmrozeniu. wkurzona jestem ze taką drogę mi zaproponowali. no nic teraz to musztarda po obiedzie
 
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź .
Co do mrozenia owocytow, to dziewczyny kiedyś tu pisały, że nie jest to najlepsze rozwiązanie.
W mojej poprzedniej klinice zachwalali te możliwość ale wydaje mi się, że to było bardziej dla kasy.
Kiedyś jednak lekarka zagadana z innej strony powiedziała, że owocyty tracą na jakości po rozmnozeniu dlatego lepiej zamrozić sperme. A zapytana została o to co zrobić jeśli mąż nie będzie mógł być obecny w dniu wykonania punkcji.
 
Hej Kochane! Obiecałam, że się odezwę, i dam znać co z tym moim czerniakiem, otóż jestem już po zabiegu docięcia blizny i dzisiaj odebrałam wynik, blizna czysta, wszystkie badania ok, jestem zdrowa :) teraz co 3 mies. kontrole, jak wszystko będzie ok, to za rok mogę podejść do transferu, a lekarza mam fantastycznego, więc te kontrole to będzie czysta przyjemność ;) Jestem przeszczęśliwa i aż mi dziwnie, że nie będę żyć od wizyty do wizyty, jak to było podczas in vitro. W pierwszej kolejności rzucam pracę i szukam innej, w międzyczasie jadę na wakacje i cieszę się życiem :) Buziaki dla Was i do zobaczenia za rok :-D
 
reklama
Hej Kochane! Obiecałam, że się odezwę, i dam znać co z tym moim czerniakiem, otóż jestem już po zabiegu docięcia blizny i dzisiaj odebrałam wynik, blizna czysta, wszystkie badania ok, jestem zdrowa :) teraz co 3 mies. kontrole, jak wszystko będzie ok, to za rok mogę podejść do transferu, a lekarza mam fantastycznego, więc te kontrole to będzie czysta przyjemność ;) Jestem przeszczęśliwa i aż mi dziwnie, że nie będę żyć od wizyty do wizyty, jak to było podczas in vitro. W pierwszej kolejności rzucam pracę i szukam innej, w międzyczasie jadę na wakacje i cieszę się życiem :) Buziaki dla Was i do zobaczenia za rok :-D
Bardzo się cieszę. Rok szybko zleci a najważniejsze, że jesteś zdrowa. :-*
 
Do góry