reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@annemarie powiedz mi jakto jest z agolutinem jest duzo gestrzy niz prolutex ? Gorzej sie go podaje. No ze w miesien to wiem Jutro bede gadac z lekarzem czy moge zmienic na Agolutin bo roznica w cenie ogromna. A i powiedz ile on w Czechach dokladnie kosztuje. I jak jest z dawkowaniem wsyrzykuje sie cala ampulke bo to inne dawki niz prolutex
 
Cześć dziewczyny. Jestem starą uczestniczka tego forum. 4,5 lata temu urodziłam córkę dzięki ICSI. Dziś powracam do walki o rodzeństwo miałam dziś transfer jednego dwudniowego zarodka. Mam do was pytanie bo być może dużo się zmieniło w leczeniu a ja wypadlam z rytmu...
Jakie bierzecie leki po transferze? Sa jakieś nowe talizmany co przynoszą szczęście? Poza plasterkiem na brzuchu? Dziękuję z góry za odpowiedź
 
O tak Pasnik jest cudotworca plus zasluga tez Invicty i podwujnie szczesliwej reki dr Glodka ;)
No i ciaza wymodlona
O matko kochana cieszę się z tobą ;) wiesz co jak i ja załapie się na takie szczęście to chyba pojade i wyceluje tego Pasnika :) No ale kiedy to będzie to nie wiem i mysle ze wezmę większa dawkę leków gdyż leki się bierze od wagi ciała a ja jestem dosc wysoka:-D powiem ci ze byłam tutaj u nas u immunologa to oczy wywalił na badania Pasnika stwierdziła ze to nie potrzebne i tyle kasy wywalilam No i założył rece i mówi tak , a kto panią do mnie przysłał hmmm jak mam pani pomoc :crazy: masakra dzień stracony a on nagrał wszystko na dyktafon i powiedział ze się odezwie :angry: jednak dla moich lekarzy nie można zaufać a ja czekam na cud może będzie to akurat w lipcu :-D:-D
 
Cudzie trwaj [emoji173][emoji173][emoji173]
7dpt beta 37.4 progesteron 44.4
8dpt beta 66.7
9dpt beta 112.5 progesteron 37.7
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Myslicie zeby sie dopchac jeszcze progesteronem ?
Biore 3x3 luteine podjezykowa 50mg
3x3 ultrogestan 100mg
1x prolutex
Co daje 1250 mg dziennie moze tak dodatkowa kapsuleczka ultrogestanu do kazdego podania ?
Wow! Cudnie [emoji173]
 
Cześć dziewczyny. Jestem starą uczestniczka tego forum. 4,5 lata temu urodziłam córkę dzięki ICSI. Dziś powracam do walki o rodzeństwo miałam dziś transfer jednego dwudniowego zarodka. Mam do was pytanie bo być może dużo się zmieniło w leczeniu a ja wypadlam z rytmu...
Jakie bierzecie leki po transferze? Sa jakieś nowe talizmany co przynoszą szczęście? Poza plasterkiem na brzuchu? Dziękuję z góry za odpowiedź
U mnie prolutex 25 mg x1 i luteina 100 mg x3
Powodzenia! :-) :)
 
reklama
Do góry