reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To widocznie w tej klinice zapladniaja tylko 6 szt. Sluchajcie bo ja się już zakrecilam. Oczywiście zarodki nie podane idą albo do mrozenia albo do adopcji. A komórki? Ja wiem, że chcieliśmy je zamrozić, ale jakbyśmy nie chcieli to one też muszą iść albo albo jak wyżej?
Ja też miałam mieć tylko 6 bo tak im pozwala ustawa. Ale jak parametry nasienia sa kiepskie to widocznie można wiecej. Chyba tak samo jest z komórkami.
 
reklama
Przed chwilą udrapala mnie w noge kocica która się przyplątała do rodziców jakiś czas temu;(((( troszeczkę dosłownie ale krewka poleciala..... mam się bać;( ???????
 
Kochana a może spróbuj stosować Estrofem częściowo dopochwowo .
Jak dobrze pamiętam to @Oczekiwanie2017 tak stosowała .
Albo dodatkowo plastry systen 50?? Ja i @dżoasia kiedyś je dostałyśmy ;)

Potwierdzam . Ja brałam estrofem 2x1: rano 1 doustnie a wieczorem 1 dopochwowo + plastry Systen (zmieniane co 3 dni). Dopiero to połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę i dało piękna ciaze (endo nie było szałowe jeśli chodzi o grubość ale piękne w strukturze).
 
Jezu ja co chwile chodzę w nocy do wc
Hej, dolaczam do ekipy R. :) moja historia ma już rok, pierwszy transfer 2 zarodków 3-dniowych rok temu zakończony Aniolkami w 5tc, 6 sniezynek 5-cio dniowych pięknych Blastek, no i teraz 2dpt 2 sniezynek :) pierwsza beta za tydzień we czwartek, oby Robert miał dobra rękę w tym tygodniu a ładne stadko będzie mógł sobie dopisac :D trzymam kciuki za Wasze Maleństwa :)
 
Plastry - brzuch , uda, ramiona ... ogolnie wszedzie tam gdzie erotyczna powierzchnia uzytkownika;)jest wzmocniona tkanka tluszczowa. Chodzi o przechodzenie leku do krwiobiegu;)
 
mu...UOTE="misis188, post: 16733082, member: 166183"]a w ktorej klinice mroziłaś?w ogole się się nie zaplodniły czy słabe zarodki. bo ja mam 2 oocyty zamrożone i żałuję że to zrobiłam. jestem w Ciechocinku u dr G.
Ja tez Ciechocinek i dr G. Ns 11 oocytow tylko 2 zarodki[/QUOTE]
ku..a a mówili mi ze oocyty nie tracą swojej jakości po rozmrozeniu. wkurzona jestem ze taką drogę mi zaproponowali. no nic teraz to musztarda po obiedzie[/QUOTE]
Dr G nie jest zwolennikiem zapladnianoa mrozonych oocytow. Ale ze u mnie byla straszna lipa to nie znaczy ze jesli musiałbyś je zapladniac to u Ciebie tez bedzie taki marny efekt. Ja je zapladniane mialam razem ze swiezymi z 5 procedury
 
reklama
Hej Kochane! Obiecałam, że się odezwę, i dam znać co z tym moim czerniakiem, otóż jestem już po zabiegu docięcia blizny i dzisiaj odebrałam wynik, blizna czysta, wszystkie badania ok, jestem zdrowa :) teraz co 3 mies. kontrole, jak wszystko będzie ok, to za rok mogę podejść do transferu, a lekarza mam fantastycznego, więc te kontrole to będzie czysta przyjemność ;) Jestem przeszczęśliwa i aż mi dziwnie, że nie będę żyć od wizyty do wizyty, jak to było podczas in vitro. W pierwszej kolejności rzucam pracę i szukam innej, w międzyczasie jadę na wakacje i cieszę się życiem :) Buziaki dla Was i do zobaczenia za rok :-D
Super kochana❤ ale odwiedzaj nas:) przez ten rok wszystko uloz juz tak jak ma byc bo potem bedziesz gruba:) l4 ciążowe,macierzyński, pieluchy i te sprawy✊✊✊
 
Do góry