reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie jeszcze potrzebny był wynik badania grupy krwi.Podobno w razie problemów przydaje się jak trzeba jechać do szpitala.Mi się nie przydał,ale profilaktycznie trzeba było mieć.Tylko to pewnie zależy od kliniki.Więc jeśli nic nje mówili,to znaczy,że u Was nie potrzeba :-)
U mnie grupa krwi jest na 1 miejscu w wykazie badan do inv. I Wyobraźcie sobie ze jak juz miałam komplet a zapomniałam z domu grupy krwi to lekarz oddał mi wszystkie dokumenty i powiedział że proszę się umówić na kolejną wizytę. Ale ja zadzwoniłam do szwagra i mi wysłał mailem wszystko [emoji14]
 
Miłego dnia Kobiety, proszę się nie załamywać, nie dołować. Życie takie jest, że rzuca kłody pod nogi. Dzisiaj jadę do kliniki na monitoring cyklu. Jakoś się tak czuję bezowulacyjnie. Czy to w ogóle możliwe? ;) Będę chyba dzisiaj błagać na kolanach o heparynkę. [emoji14]
Wybłagalas? Co tam na wizycie?
 
reklama
Do góry