reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

On jest raczej malomowny chyba, ja jestem gadula. Ale tez jest tak ze zanim do niego trafilam to juz miałam za soba 2 procedury.wiec wiedzialam "z czym sie to je". Wczesniej mialam krotki protokol, potem dlugi i potem juz tyljo w dr G pokladalam nadzieje. Ale nigdy nie bylo pytan na ktore by mi nie odpowiedział. Jesli dla kogoś tenat in vitro to nowosc to na pewno przedstawi na czym to polega. Jak miałam pierwszy raz in vitro to na każdej wizycie slyszalam ze na nastepnej mi wytlumacza wszystko i tak az do transferu-oczywisvie nikt niczego nie tlumaczyl:) ja mam na prawde wielu lekarzy za soba wiec mam porównanie
@misis188 - dzięki za wyczerpującą odpowiedz - bede pytac jak coś. Chodzi mi o lekarza , ktory proponuje coś poza standardami np. ostatnio w klinice mówię do lekarza , ze moze warto to lub to( dzieki forum jestem dużo mądrzejsza) a on " nie , nie widzę potrzeby - wyniki macie dobre - jak nie wyjdzie to przy nastepnej wtedy) quwa ale dlaczego przy następnej ! I wyszłam taka zniesmaczona - bo on z gory zaklada kolejną procedurę , a ja pytalam tylko o dodatkowe możliwości, a nie tylko standardowe ICIS
 
reklama
@gosia321 od rana myślami z Tobą!!!!!!!

@dżoasia no tak własnie myślałam,że icsi+msome to to co imsi, a teraz tu @tamiza pisze o imsi+msome. oficjalnie zgłupiałam do reszty. Wiem jedno. Teraz biere wszystko co się da icsi picsi msome, brokat i fajerwerki ;)
Widzę Kurciu, że masz podejście jak ja. Na zasadzie dawać mnie tu wszystko. Hihi ;-)
Właśnie jadę do kliniki ustalać szczegóły transferu i pooglądać pęcherzyki czy rosną, czy jest dominujący i czy będzie w ogóle owulka. :)
 
Ja polecam dr G choc nie kazdemu spasuje. Bardzo dobra jest dr P-A z tym ze onanie robi zabiegow (chyba ze sie cis od listopada zmienilo) i dr M. Ja leczylam sie u dr G bo jak dla mnue jest guru w temacie in vitro
Nie zmieniło się, dr P-A nie robi zabiegów, ale jest bardzo dobrym specjalistą jeśli chodzi o niepłodność. Spokojna, cierpliwa, dopasowuje leczenie do przypadku (nie leci schematami).
 
@misis188 - dzięki za wyczerpującą odpowiedz - bede pytac jak coś. Chodzi mi o lekarza , ktory proponuje coś poza standardami np. ostatnio w klinice mówię do lekarza , ze moze warto to lub to( dzieki forum jestem dużo mądrzejsza) a on " nie , nie widzę potrzeby - wyniki macie dobre - jak nie wyjdzie to przy nastepnej wtedy) quwa ale dlaczego przy następnej ! I wyszłam taka zniesmaczona - bo on z gory zaklada kolejną procedurę , a ja pytalam tylko o dodatkowe możliwości, a nie tylko standardowe ICIS
Mozesz sie umowic i zobaczysz. Ja tez np przy atosibanie sie upieralam. Ale dr za kazdym razem polecał AH, mowil ze można embrioglue wziac. On nam podpowiedzial to msome przy zaplodnieniu. Tylko wiesz, ja u niego mialam w sumie 3 procedury. Jak bylam na pierwszej wizycie, po 2 procedurach gdzie druga zakonczyla sie ciaza biochemiczna to od razu chcial mnie wyslac na laparoskopie tylko ze ja mialam bo wyszla mi niedroznosc jajowodow.
 
@misis188 - dzięki za wyczerpującą odpowiedz - bede pytac jak coś. Chodzi mi o lekarza , ktory proponuje coś poza standardami np. ostatnio w klinice mówię do lekarza , ze moze warto to lub to( dzieki forum jestem dużo mądrzejsza) a on " nie , nie widzę potrzeby - wyniki macie dobre - jak nie wyjdzie to przy nastepnej wtedy) quwa ale dlaczego przy następnej ! I wyszłam taka zniesmaczona - bo on z gory zaklada kolejną procedurę , a ja pytalam tylko o dodatkowe możliwości, a nie tylko standardowe ICIS
tak jak @misis188 pisze dr G jest specyficzny, ale nie można mu zarzucić, że nie próbuje nowości. Generalnie GynC z tego co widzę, wyprzedza inne kliniki w tym, że encorton i heparynę dają wszystkim "na wszelki wypadek". Taka prawda, że dzięki temu podbijają sobie statystyki skuteczności, bo już na początku wykluczają te błahe problemy przez które mogłoby się nie udać. Ale to robią. Więc plus dla nich. Bo jak @Justin87 się musi prosić o heparynę to szok.
Ale dr G. mi np proponował jakieś nowości wlewy itp. Także jest na bieżąco w tym co się w świecie ivf dzieje.
Widzę Kurciu, że masz podejście jak ja. Na zasadzie dawać mnie tu wszystko. Hihi ;-)
Właśnie jadę do kliniki ustalać szczegóły transferu i pooglądać pęcherzyki czy rosną, czy jest dominujący i czy będzie w ogóle owulka. :)
Kciuki !!!!
 
tak jak @misis188 pisze dr G jest specyficzny, ale nie można mu zarzucić, że nie próbuje nowości. Generalnie GynC z tego co widzę, wyprzedza inne kliniki w tym, że encorton i heparynę dają wszystkim "na wszelki wypadek". Taka prawda, że dzięki temu podbijają sobie statystyki skuteczności, bo już na początku wykluczają te błahe problemy przez które mogłoby się nie udać. Ale to robią. Więc plus dla nich. Bo jak @Justin87 się musi prosić o heparynę to szok.
Ale dr G. mi np proponował jakieś nowości wlewy itp. Także jest na bieżąco w tym co się w świecie ivf dzieje.

Kciuki !!!!
Dzięki. Właśnie to proszenie się o wszystko mnie wkurza. Nie mam spokojnej głowy, tylko muszę wyszarpywać wszystko. :/
 
reklama
tak jak @misis188 pisze dr G jest specyficzny, ale nie można mu zarzucić, że nie próbuje nowości. Generalnie GynC z tego co widzę, wyprzedza inne kliniki w tym, że encorton i heparynę dają wszystkim "na wszelki wypadek". Taka prawda, że dzięki temu podbijają sobie statystyki skuteczności, bo już na początku wykluczają te błahe problemy przez które mogłoby się nie udać. Ale to robią. Więc plus dla nich. Bo jak @Justin87 się musi prosić o heparynę to szok.
Ale dr G. mi np proponował jakieś nowości wlewy itp. Także jest na bieżąco w tym co się w świecie ivf dzieje.

Kciuki !!!!
@Kurcia - właśnie o to mi chodzić , ze lekarz coś proponuję dodatkowo , a nie wychodzi z założenia - wyniki oki wiec icis wystarczy itd , itd - dzięki Dziewczynki
 
Do góry