reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje marzenia o dziecku poszły się jechać... Po szczepieniach wyniki gorsze niż przed. W styczniu 19% Po szczepieniach 8.5%
A robiłaś w tym samym miejscu? I nic nigdzie nie poszło!!!
Ja wiem, że wierzymy tu w immunologię. Ale ja uważam że ona to nie wszystko. Pewnie gdyby zbadać wszystkie kobiety które zaszły naturalnie, to by się okazało, że połowa z nich ma rozjechane wyniki.
Więc nie trać nadziei ! Wiem, że spadło. Do dupy. Ale musi być jakaś przyczyna.
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa.
2 lata temu rozpoczęliśmy starania. Mam za sobą zwykle stymulacje, stymulacje do 2 nieudanych inseminacji.
W poprzednim m-cu zdecydowalismy się na procedurę in vitro. Pobrano mi 13 komórek, z czego ostatecznie zostały 3 zarodki. Wszystkie zostały zamrożone z uwagi na zespół hiperstymulacyjny który mnie dopadl.
Wyszliśmy na prosta, dziś miałam wykonany transfer 1 zarodka.
Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji ?
Komus się powiodło?
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry