reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Koniczyna82 tak jak pisze Iskra, poki beta rosnie to mozesz robic allo. Z innych badan nie kojarze, jak mi sie cos przypomni to ci napisze. Czekam w napieciu na wiesci, dobre wiesci!
@Never give up jeszcze z.miesiac do klucia, bo oczywiscie jak trzeba to @ nie ma i nie ma. Moj zazwyczaj 21-25cio cykl ma dzis juz 31 dni i o malpie ani slychu ani widu. Az se sikanca zrobilam ale jasne ze oczywiste - bieluśki.
@gosia321 mocne kciuki i kopniaczek ma szczescie za jutro!!!
@Felia a jaka metoda zapladniacie? Moze imsi by wchodzilo w gre? primo vision mielismy i jak tylko bedzie taka opcja w katowicach tp tez biore. Milych snow jutro i owocnych jajozbiorow :)
Primo vision to jest pic na wode fotomontaż. Szkoda kasy na to. A nie sadze zeby Katowice to mialy.
 
Hej,
Dziewczyny podpowiedzcie proszę, czy w czasie stymulacji można leczyć zęby ze znieczuleniem?
Ja to robiłam do momentu kiedy nie wprowadzialłam menopur, później już się bałam że znieczulenie coś może albo osłabić działanie stymulacji lub mieć jakieś niepożądane skutki uboczne. Tak sobie to sama rozkminiłam ;)
 
@Koniczyna82 a przeciwciała preciwłozyskowe robiłaś? A jaką masz dawke heparyny? Może sprawdź krzepliwość - ddimery, aptt, inr - jeśli bierzesz heparynę rano to przed zastrzykiem. Może trzeba większa dawkę, skoro masz problem z żylakami?
 
@Koniczyna82 tak jak pisze Iskra, poki beta rosnie to mozesz robic allo. Z innych badan nie kojarze, jak mi sie cos przypomni to ci napisze. Czekam w napieciu na wiesci, dobre wiesci!
@Never give up jeszcze z.miesiac do klucia, bo oczywiscie jak trzeba to @ nie ma i nie ma. Moj zazwyczaj 21-25cio cykl ma dzis juz 31 dni i o malpie ani slychu ani widu. Az se sikanca zrobilam ale jasne ze oczywiste - bieluśki.
@gosia321 mocne kciuki i kopniaczek ma szczescie za jutro!!!
@Felia a jaka metoda zapladniacie? Moze imsi by wchodzilo w gre? primo vision mielismy i jak tylko bedzie taka opcja w katowicach tp tez biore. Milych snow jutro i owocnych jajozbiorow :)
A co to jest primo vision? Jutro też mam pick up i też mam kałdun jakbym była już w ciąży, jak chodzę ro czuję w brzuchu każdy krok i jestem pochylona. Wczoraj też ovitrelle i jutro o 8:00 punkcja. Ciekawe ile będziemy miały tych pęcherzyków, w piątek lekarz mi jeszcze powiedział (pewnie to wiecie hih) że to że mam 10 pęcherzyków to nie znaczy że będzie tyle do zapłodnienia. Bo mogą być bez tego tam w środku
 
A co to jest primo vision? Jutro też mam pick up i też mam kałdun jakbym była już w ciąży, jak chodzę ro czuję w brzuchu każdy krok i jestem pochylona. Wczoraj też ovitrelle i jutro o 8:00 punkcja. Ciekawe ile będziemy miały tych pęcherzyków, w piątek lekarz mi jeszcze powiedział (pewnie to wiecie hih) że to że mam 10 pęcherzyków to nie znaczy że będzie tyle do zapłodnienia. Bo mogą być bez tego tam w środku
Jak wygląda hodowla zarodków w systemie Primo Vision?

Po zapłodnieniu komórki umieszczane są w inkubatorze wyposażonym w system mikroskopów-kamer. Dzięki temu ich rozwój jest obserwowany cały czas – kamera wykonuje zdjęcia co 5 minut, aktualny stan hodowli widoczny jest na monitorze. Zarodki nie są wyjmowane z inkubatora aż do dnia embriotransferu. Zastosowanie primo vision zapewnia zarodkom niezmienne warunki hodowli.

A co do ilości pęcherzyków - wiadomo, nie wszystkie mogą zawierać komórki i może być ich mniej, bo nie wszystkie będą zdone do zapłodnienia (mogą być niedojrzałe lub już zdegradowane) ale może też być więcej, bo np pęcherzyki się "ukrywają" gdzies z tyłu i nie są widoczne na usg. Więc główka do góry i miłych snów jutro:)
 
[emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28]
received_2074917972830831.jpeg
 

Załączniki

  • received_2074917972830831.jpeg
    received_2074917972830831.jpeg
    53,6 KB · Wyświetleń: 523
reklama
Do góry