reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś jest 27 DC
26.05 punkcja
1.06 transfer

3.06 moje przemyślenia
Za 4 dni powinnam dostać miesiączke. Nie bolą mnie plecy, a zawsze bolały, pewnie przez leki. Wszystko jest oszukane teraz w moim organizmie.
Nie wiem czy moje Kruszynki są jeszcze ze mną, ale żyje chwilą.

Jutro pierwsza weryfikacja morfologii, progesteronu i estradiolu.
Zyj chwila i nie martw sie. Musi byc dobrze i szczerze w to wierze!
@dżoasia jeśli potwierdzi mi się puste jajo na kolejnym usg to co warto na szybko zrobić z immuno do Paśnika puki jestem w ciazy? Kiedyś pisalas ale nie pamietam.

Zrobiłam w piątek betę (17000), w sobotę druga (23000), zrobiłam sobie estradiol i prg i tez ok. Dwa tygodnie temu prg 25, teraz 28 (ng/ml)
Tyle ze jutro kończę siódmy tydzień, znaczy 7+0 będzie a w piątek brak echa zarodka
A robilas juz jakies badania?
 
reklama
A robilas juz jakies badania?

No te ktore wymieniłam :)
Chyba ze pytasz o badania immuni - tak, te ktore Pasikonik zleca jako podstawe, wyszly ok poza NK i trochw za wysokimi cytokinami IL 2. Ana, przecuwjadrowe i przeciwplemnikowe byly ok. Ale wiem ze robi sie jakies badanie ktore mozna tylko w ciazy albo nie dlugo po poronieniu, pewnie jakies przeciwciala z zarodkiem walczace.
 
No te ktore wymieniłam :)
Chyba ze pytasz o badania immuni - tak, te ktore Pasikonik zleca jako podstawe, wyszly ok poza NK i trochw za wysokimi cytokinami IL 2. Ana, przecuwjadrowe i przeciwplemnikowe byly ok. Ale wiem ze robi sie jakies badanie ktore mozna tylko w ciazy albo nie dlugo po poronieniu, pewnie jakies przeciwciala z zarodkiem walczace.
Allo mlr? Tylko one nie sa walczace z zarodkiem tylko chroniace.
Bo o tym slyszalam ze nie ma sensu ich badac kiedy nie bylo sie w ciazy bo wyjda 0. A immunolog nlz kliniki nic takiego nie mowil. Mowil tylko zeby robic najwczesniej 6-8 tyg po transferze bo wtedy sie wydzielaja. I ja z tego co wiem nigdy w ciazy nie bylam a mam 54%. Wiec super wynik.
 
@dżoasia jeśli potwierdzi mi się puste jajo na kolejnym usg to co warto na szybko zrobić z immuno do Paśnika puki jestem w ciazy? Kiedyś pisalas ale nie pamietam.

Zrobiłam w piątek betę (17000), w sobotę druga (23000), zrobiłam sobie estradiol i prg i tez ok. Dwa tygodnie temu prg 25, teraz 28 (ng/ml)
Tyle ze jutro kończę siódmy tydzień, znaczy 7+0 będzie a w piątek brak echa zarodka
Trzymam ✊✊✊ za dzidzię, mam nadzieję że po wtorkowej wizycie będzie dobrze ... trzymaj się
 
Allo mlr? Tylko one nie sa walczace z zarodkiem tylko chroniace.
Bo o tym slyszalam ze nie ma sensu ich badac kiedy nie bylo sie w ciazy bo wyjda 0. A immunolog nlz kliniki nic takiego nie mowil. Mowil tylko zeby robic najwczesniej 6-8 tyg po transferze bo wtedy sie wydzielaja. I ja z tego co wiem nigdy w ciazy nie bylam a mam 54%. Wiec super wynik.
Nie mam pojecia wlasnie, ale wiem ze bada sie cos z immuno w takiej sytuacji. Mi Pasikonik tego allo nigdy nie zlecal
 
Pojde na usg we wtorek, zobaczymy co bedzie, na czym stoję i wtedy do P. najwyzej napiszę...

Ale szerze nie wierze ze sie nagle cudownie ten zarodek pojawi. Co innego jak ciaza jest naturalna i owulacja sie pozniej trafila. No ale tak to chyba malo prawdopodobne ze cos sie zmieni
 
Pojde na usg we wtorek, zobaczymy co bedzie, na czym stoję i wtedy do P. najwyzej napiszę...

Ale szerze nie wierze ze sie nagle cudownie ten zarodek pojawi. Co innego jak ciaza jest naturalna i owulacja sie pozniej trafila. No ale tak to chyba malo prawdopodobne ze cos sie zmieni
Nie wolno tracić nadziei. :* pierwsza beta była dość niska, więc może później doszło do implantacji i stąd ten poślizg czasowy w pojawieniu się zarodka.
 
reklama
@dżoasia jeśli potwierdzi mi się puste jajo na kolejnym usg to co warto na szybko zrobić z immuno do Paśnika puki jestem w ciazy? Kiedyś pisalas ale nie pamietam.

Zrobiłam w piątek betę (17000), w sobotę druga (23000), zrobiłam sobie estradiol i prg i tez ok. Dwa tygodnie temu prg 25, teraz 28 (ng/ml)
Tyle ze jutro kończę siódmy tydzień, znaczy 7+0 będzie a w piątek brak echa zarodka

Allo Mlr. Jeśli będzie niskie mimo rosnącej bety to jest wskazanie do szczepień.
Powtarzające się puste jajo to też może być genetyka lub wada zarodka przez słabe parametry nasienia.
 
Do góry