reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ostatnio rzadko zaglądam ale 3mam mega ✊✊✊✊
@gosia321 za piękna bete jutro... oby to były te szczęśliwe zarodki które dadzą pięknie dwie różowe pupcie ❤❤❤
@Hooope86 kochana wierzę że beta będzie do nieba!!❤❤
@adansonia Kochana jak super słyszeć takie wieści... pora znowu walczyć!!! :*:*:
@dżoasia A jak u Ciebie sytuacja? Kiedy zaczynasz kłócie?
@Justin87 A jak u Ciebie? Jaki plan? Bierzesz teraz dwa zarodki z nd?
Buziaki dziewczyny i miłego dnia!!!! :):)
 
Dziewczyny ostatnio rzadko zaglądam ale 3mam mega [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
@gosia321 za piękna bete jutro... oby to były te szczęśliwe zarodki które dadzą pięknie dwie różowe pupcie [emoji173][emoji173][emoji173]
@Hooope86 kochana wierzę że beta będzie do nieba!![emoji173][emoji173]
@adansonia Kochana jak super słyszeć takie wieści... pora znowu walczyć!!! :*:*:
@dżoasia A jak u Ciebie sytuacja? Kiedy zaczynasz kłócie?
@Justin87 A jak u Ciebie? Jaki plan? Bierzesz teraz dwa zarodki z nd?
Buziaki dziewczyny i miłego dnia!!!! :):)
Skłaniam się ku wzięciu dwóch zarodków. Kusi mnie to a z drugiej strony to ostatnie zarodki i w razie niepowodzenia czeka mnie zabawa od nowa. :(
 
Dziewczyny ostatnio rzadko zaglądam ale 3mam mega [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
@gosia321 za piękna bete jutro... oby to były te szczęśliwe zarodki które dadzą pięknie dwie różowe pupcie [emoji173][emoji173][emoji173]
@Hooope86 kochana wierzę że beta będzie do nieba!![emoji173][emoji173]
@adansonia Kochana jak super słyszeć takie wieści... pora znowu walczyć!!! :*:*:
@dżoasia A jak u Ciebie sytuacja? Kiedy zaczynasz kłócie?
@Justin87 A jak u Ciebie? Jaki plan? Bierzesz teraz dwa zarodki z nd?
Buziaki dziewczyny i miłego dnia!!!! :):)
@never Give up dziękuję Ci kochanie, ja do Bety muszę się uzbroić w duża cierpliwośc.

Dlaczego to wszystko jest takie ciężkie?
Niech to szlak.
Jakie my jesteśmy silne że to wszystko znosimy i przez to wszystko przechodzimy. Należą się nam jakieś medale [emoji146]
 
Dziś jest 27 DC
26.05 punkcja
1.06 transfer

3.06 moje przemyślenia
Za 4 dni powinnam dostać miesiączke. Nie bolą mnie plecy, a zawsze bolały, pewnie przez leki. Wszystko jest oszukane teraz w moim organizmie.
Nie wiem czy moje Kruszynki są jeszcze ze mną, ale żyje chwilą.

Jutro pierwsza weryfikacja morfologii, progesteronu i estradiolu.
 
W środę mam badania medycyny pracy w tym psychotesty, kojarzycie czy nie ma żadnych przeciwskazan aby robić je w ciąży ? Zastanawiam się czy jest sens iść

Nie ma przeciwwskazań. Uważaj tylko, żeby w przychodni nie zarazić się od osób chorych.
Ps. Jak ich nie zrobisz i nie wyślesz L4 to pracodawca chyba może umowę o pracę rozwiązać.
 
@dżoasia jeśli potwierdzi mi się puste jajo na kolejnym usg to co warto na szybko zrobić z immuno do Paśnika puki jestem w ciazy? Kiedyś pisalas ale nie pamietam.

Zrobiłam w piątek betę (17000), w sobotę druga (23000), zrobiłam sobie estradiol i prg i tez ok. Dwa tygodnie temu prg 25, teraz 28 (ng/ml)
Tyle ze jutro kończę siódmy tydzień, znaczy 7+0 będzie a w piątek brak echa zarodka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry