reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki moze to glupie pytanie, ale tak jak mowie, dopiero pierwszy raz robie ivf i zastanawiam sie czy mozna uprawiac seks przed punkcja? W sensie, daleko jeszcze do punkcji, dzis 4dc ale sama nie wiem, boje sie zeby czegos nie popsuc [emoji14] Lekarz mi nic nie mowil a wizyte mam dopiero w poniedzialek wiec poratujcie :)
 
Dziewczynki moze to glupie pytanie, ale tak jak mowie, dopiero pierwszy raz robie ivf i zastanawiam sie czy mozna uprawiac seks przed punkcja? W sensie, daleko jeszcze do punkcji, dzis 4dc ale sama nie wiem, boje sie zeby czegos nie popsuc [emoji14] Lekarz mi nic nie mowil a wizyte mam dopiero w poniedzialek wiec poratujcie :)
Mi lekarz do punkcji pozwoliła na seks o ile oczywiście nie będzie mi to sprawiało bólu, bo wiadomo że pęcherzyki rosną i różnie mogło być. Ale było okej:-) niestety od punkcji żyje w ostrym celibacie, separacja;-)
 
Dziewczynki moze to glupie pytanie, ale tak jak mowie, dopiero pierwszy raz robie ivf i zastanawiam sie czy mozna uprawiac seks przed punkcja? W sensie, daleko jeszcze do punkcji, dzis 4dc ale sama nie wiem, boje sie zeby czegos nie popsuc [emoji14] Lekarz mi nic nie mowil a wizyte mam dopiero w poniedzialek wiec poratujcie :)
Hej;) z tego co mi wiadomo to nie ma przeciwskazań;)
 
reklama
Dziewczynki moze to glupie pytanie, ale tak jak mowie, dopiero pierwszy raz robie ivf i zastanawiam sie czy mozna uprawiac seks przed punkcja? W sensie, daleko jeszcze do punkcji, dzis 4dc ale sama nie wiem, boje sie zeby czegos nie popsuc [emoji14] Lekarz mi nic nie mowil a wizyte mam dopiero w poniedzialek wiec poratujcie :)
Nam lekarz zabronik na 3 dni przed punkcja, wczesniej nie pytalam, ale na Twoim etapie mysle, ze jest ok.
 
Do góry