reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak miałam świeży transfer, ale ból pojawił się wczoraj pierwszy raz i trzyma cały czas. Myślałam że po nocy przejdzie, ale niestety nie. To samo mam wrażenie. Jakby mózg chciał wyjść oczami.:-(
U mnie tez sie to pojawilo ok 2-3 tygodnie po zakonczeniu stymulacji
Czyli mysle ze to po gonapeptylu. Uuu apap ci niestety za wiele nie pomoze ja zakrywalam sie koldra i probowalam to przespac bo po apapie bolalo tylko troszke mniej
 
reklama
Mój mąż: jeszcze 12 dni
Ja: do czego kochanie?
Mąż: do mundialu
Ja: do Bety kretynie (zawsze tak mówimy do siebie w zartach i nikt się nie obraża ale się śmiejemy)
Mąż: dobrze się składa, będzie piłkarz
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png


Oczywiście betę robię wcześniej, ale myślałam że pomyśli o nas a ten o mundialu
emoji28.png
Mężczyźni ;-)
 
Witam,

jestem nowa na forum. Co prawda czytam to co piszecie od kilku dobrych dni. Często jest tak że Wasze wiadomości dają mi iskierkę nadziei dla mnie. Mam już mętlik w głowie i nie wiem czy ja mam takiego pecha czy któraś z Was też miała sytuację.
Dlatego postanawiałam się zalogować forum i trochę Was podpytać.
Aktualnie mamy za sobą pierwszą wizytę w klinice. Ja jestem po laparoskopii jajnika usunięcie endometriozy. Od ponad roku staramy się o 2 gie dziecko. Niestety ale robią mi się torbiele krwotoczne. Zrobiliśmy wszystkie badania.
Dostałam receptę na leki do stymulacji miałam zacząć je brać w 2 dc i wczoraj znowu się okazało, że mam torbiel. Lekarz w tej sytuacji oczywiście orzekł, że w tym miesiącu wstrzymujemy się ze stymulacją.
Czy, któraś z Was miała problemy z torbielami ? udało się zrobić jednak stymulację. Boję się, że za miesiąc będzie to samo. Leki wykupione czekają nie powiem, bo pomimo refundacji jednak trochę kosztowały a ja już jestem podłamana, że nic z teog nie wyjdzie.
Ja przez 2 lata miala torbiele... Po ciazy pozamacicznej. 2 razy poronilam. 2 podejscia do in vitro i 12.06 ide na wizyte sprawdzac czu jest serce. Badz dobrej mysli :)
 
Ja przez 2 lata miala torbiele... Po ciazy pozamacicznej. 2 razy poronilam. 2 podejscia do in vitro i 12.06 ide na wizyte sprawdzac czu jest serce. Badz dobrej mysli :)

miałam nadzieję, że szybko przystąpimy do in vitro. Badania wszystkie przeprowadzone w szybkim tempie. Wszystkie wyniki już mamy. No i wczoraj poszłam na usg żeby sprawdzić czy jest ok a tu klops. Muszę uzbroić się w cierpliwość. Tylko, że po ponad roku starań to mam jej coraz mniej :(

Somatotropina88 trzymam kciuku za serduszko :)
 
U mnie tez sie to pojawilo ok 2-3 tygodnie po zakonczeniu stymulacji
Czyli mysle ze to po gonapeptylu. Uuu apap ci niestety za wiele nie pomoze ja zakrywalam sie koldra i probowalam to przespac bo po apapie bolalo tylko troszke mniej
A ja ściskam sobie skronie, nie mogę usnąć bo ból mi nie daje. Oszaleje. Ale ja gonapeptylu nie stosowałam.:-(
 
Mój mąż: jeszcze 12 dni
Ja: do czego kochanie?
Mąż: do mundialu
Ja: do Bety kretynie (zawsze tak mówimy do siebie w zartach i nikt się nie obraża ale się śmiejemy)
Mąż: dobrze się składa, będzie piłkarz
[emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28]
Oczywiście betę robię wcześniej, ale myślałam że pomyśli o nas a ten o mundialu [emoji28]
Och ci faceci oni też bardzo to wszystko przeżywaja tylko w inny sposób. Myślę że bardziej skryty. A przypomnij kiedy miałaś transfer?
 
reklama
Och ci faceci oni też bardzo to wszystko przeżywaja tylko w inny sposób. Myślę że bardziej skryty. A przypomnij kiedy miałaś transfer?
[emoji173] [emoji173] Wczoraj [emoji173] [emoji173]
7.06 mam zrobić 1 betę

Moj mąż nie jest absolutnie fanem piłki nożnej, ale takie większe grube imprezy jak mundial, czy euro ogląda i nawet mu nie wolno przeszkadzać [emoji28] śmieszny mnie on okropnie w taki czas, szczególnie jak mu umiejętnie przeszkadzam [emoji51] [emoji28]
 
Do góry