reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój mąż: jeszcze 12 dni
Ja: do czego kochanie?
Mąż: do mundialu
Ja: do Bety kretynie (zawsze tak mówimy do siebie w zartach i nikt się nie obraża ale się śmiejemy)
Mąż: dobrze się składa, będzie piłkarz
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png


Oczywiście betę robię wcześniej, ale myślałam że pomyśli o nas a ten o mundialu
emoji28.png
Mężczyźni ;-)
 
reklama
Dziewczyny mam problem ze strona od dłuższego czasu niestety nie mogę się pozbyć tego drogi czytelniku nic nie wchodzi dalej przeszkadza mi to strasznie jak tego się pozbyć?
Ja tez tak mialam. Stronę mam caly czas otwarta ale sie uwkurzalam i kilka razy ja zamknelam, na dole jest przejdź do strony czy cos w tym stylu i jyz jest ok
 
Wiec wróciliśmy :-) dwa 3 dniowe kropki są ze mną. Jeden klasy 1/2 miał 11 komorek, drugi klasy 2 miał 9 komórek. Lekarz mówił ze dobre zarodki. A wy jak z doświadczenia sądzicie?
Teraz zaciskam nogi i do pozytywnej bety. Mam zrobić za 12 dni ale nie wytrzymam tak długi. Za 10 dni chyba juz coś będzie pewnego tez? Chyba że wcześniej już też można?
 
Ostatnia edycja:
Wszelakie Państwa się już tu przewijaly, ale pierwszy Raz widzę. Piękne miejsce, byłam zauroczyla mnie. Trzymam kciuki bardzo mocno!

Ps1 masz męża chorwata? [emoji51]
Ps2 to Twoje nogi że zdjęcia profilowego[emoji6] jeśli tak to WOW [emoji7]
Ps1 Tak [emoji1] [emoji4]
Ps2 Tak [emoji1] [emoji4]



Dzieki za kciuki [emoji173]
 
Ostatnia edycja:
To super, że masz tak dobra opiekę i to jeszcze za darmo! :happy2: To się musi skończyć sukcesem! :) A ja lecze się w Gamecie w Rzgowie.
Powiem Ci ze nie tylko invitro oni finansuja ale w ogole leczenie nieplodnosci, od kiedy dostaniesz diagnoze "nieplodnosc" WSZYSTKO masz za darmo, leki, zabiegi, badania. Na prawde szacunek dla tego kraju za takie podejscie. A przeciez nie jest to bogaty kraj.

No slyszalam co nie co o Gamecie i zawsze dobre rzeczy. A Ty jestes dowodem :)
 
Ostatnia edycja:
dlaczego moja odpowiedź jest nie widoczna i czeka na zatwierdzenie moderatora ? nic nie napisałam co musiałoby być moderowane przez 2h. A inne posty pojawiają się na bieżąco ?
 
Czesc dziewczynki tak jak myslalam beta 0.10. Ponawiam prosbe o namiary do Profesora Pawelczyka i jak najwiecej danych jak to u niego wyglada. Milego weekendu zycze wszystkim.
 
Wiec wróciliśmy :-) dwa 3 dniowe kropki są ze mną. Jeden klasy 1/2 miał 11 komorek, drugi klasy 2 miał 9 komórek. Lekarz mówił ze dobre zarodki. A wy jak z doświadczenia sądzicie?
Teraz zaciskaj nogi i do pozytywnej bety. Mam zrobić za 12 dni ale nie wytrzymam tak długi. Za 10 dni chyba juz coś będzie pewnego tez? Chyba że wcześniej już też można?
Kciuki zacisniete!!!
 
reklama
Do góry