reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hehe a mi sie zaczyna slaczac bezzsennosc poptzednio chodzilam.spac ok 2-3 i wstawalam o 6:30 na pierwsze tabsy i koniec spania. A teraz przebilam wszystko zasnelam o 22 zapomnialam o clexanie nawet budzika na niego nie slyszalam :) wdtalam o 2:10 od razu szpryca w brzuch i koniec spania. Hehe nawet do sklepu sie przeszlam bo mam calodobowy spozywczy u siebie pod blokiem i zrobilam chleb bezglutenowy ;)
Ostatnio byly to dobre objawy oby tym razem tez tak bylo ;)
 
reklama
Ja z łóżka nie mogę wstać bo przez ten ból muszę mieć ciągle oczy zamknięte. Mam nadzieję że przejdzie.
A mialas swiezy transfer po stymulacji sorki bo nie pamietam
Jesli tak to moze to byc wplyw lekow do stymulacji ja tak mislam po gonapeptylu migrenowy bol glowy tak straszny ze czulam jakby mi mozg oczami wychodzil
 
Witam,

jestem nowa na forum. Co prawda czytam to co piszecie od kilku dobrych dni. Często jest tak że Wasze wiadomości dają mi iskierkę nadziei dla mnie. Mam już mętlik w głowie i nie wiem czy ja mam takiego pecha czy któraś z Was też miała sytuację.
Dlatego postanawiałam się zalogować forum i trochę Was podpytać.
Aktualnie mamy za sobą pierwszą wizytę w klinice. Ja jestem po laparoskopii jajnika usunięcie endometriozy. Od ponad roku staramy się o 2 gie dziecko. Niestety ale robią mi się torbiele krwotoczne. Zrobiliśmy wszystkie badania.
Dostałam receptę na leki do stymulacji miałam zacząć je brać w 2 dc i wczoraj znowu się okazało, że mam torbiel. Lekarz w tej sytuacji oczywiście orzekł, że w tym miesiącu wstrzymujemy się ze stymulacją.
Czy, któraś z Was miała problemy z torbielami ? udało się zrobić jednak stymulację. Boję się, że za miesiąc będzie to samo. Leki wykupione czekają nie powiem, bo pomimo refundacji jednak trochę kosztowały a ja już jestem podłamana, że nic z teog nie wyjdzie.
 
Wszelakie Państwa się już tu przewijaly, ale chorowacje pierwszy Raz widzę. Piękne miejsce, byłam zauroczyla mnie. Trzymam kciuki bardzo mocno!

Ps1 masz męża chorwata? [emoji51]
Ps2 to Twoje nogi że zdjęcia profilowego[emoji6] jeśli tak to WOW [emoji7]
Juz byla raz dziewczyna z chorwacji ale szybko sie zmyla, jakies 4 miesiace temu moze
 
Witam,

jestem nowa na forum. Co prawda czytam to co piszecie od kilku dobrych dni. Często jest tak że Wasze wiadomości dają mi iskierkę nadziei dla mnie. Mam już mętlik w głowie i nie wiem czy ja mam takiego pecha czy któraś z Was też miała sytuację.
Dlatego postanawiałam się zalogować forum i trochę Was podpytać.
Aktualnie mamy za sobą pierwszą wizytę w klinice. Ja jestem po laparoskopii jajnika usunięcie endometriozy. Od ponad roku staramy się o 2 gie dziecko. Niestety ale robią mi się torbiele krwotoczne. Zrobiliśmy wszystkie badania.
Dostałam receptę na leki do stymulacji miałam zacząć je brać w 2 dc i wczoraj znowu się okazało, że mam torbiel. Lekarz w tej sytuacji oczywiście orzekł, że w tym miesiącu wstrzymujemy się ze stymulacją.
Czy, któraś z Was miała problemy z torbielami ? udało się zrobić jednak stymulację. Boję się, że za miesiąc będzie to samo. Leki wykupione czekają nie powiem, bo pomimo refundacji jednak trochę kosztowały a ja już jestem podłamana, że nic z teog nie wyjdzie.
 
reklama
A mialas swiezy transfer po stymulacji sorki bo nie pamietam
Jesli tak to moze to byc wplyw lekow do stymulacji ja tak mislam po gonapeptylu migrenowy bol glowy tak straszny ze czulam jakby mi mozg oczami wychodzil
Tak miałam świeży transfer, ale ból pojawił się wczoraj pierwszy raz i trzyma cały czas. Myślałam że po nocy przejdzie, ale niestety nie. To samo mam wrażenie. Jakby mózg chciał wyjść oczami.:-(
 
Do góry