reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana telewizorzawsze mozna powiesic na scianie a widzialam rybka miala jedno duze lozeczko dla swoich chlopakow ;)
Takze jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci
To nawet nie chodzi o miejsce bo go mamy, ale o to że snuje już plany. A ja muszę mieć namacalne dowody na to że się uda wtedy mogę gadać bez końca [emoji87]
 
reklama
To nawet nie chodzi o miejsce bo go mamy, ale o to że snuje już plany. A ja muszę mieć namacalne dowody na to że się uda wtedy mogę gadać bez końca [emoji87]
No to z jednej strony dobrze bo moj to zupelnie na odwrot funkcjonuje jakby transferu wogole nie bylo. No ale coz tak go mamusia wychowala ze nie potrafi okazywac uczuc i zamyka sie w swojej skorupie
 
reklama
Mój mąż: jeszcze 12 dni
Ja: do czego kochanie?
Mąż: do mundialu
Ja: do Bety kretynie (zawsze tak mówimy do siebie w zartach i nikt się nie obraża ale się śmiejemy)
Mąż: dobrze się składa, będzie piłkarz
[emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28]

Oczywiście betę robię wcześniej, ale myślałam że pomyśli o nas a ten o mundialu [emoji28]
 
Ostatnia edycja:
Do góry