reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki, dziewczynki! :-) ja znowu z niecodziennym pytaniem i prośbą :p mianowicie, Nasz Skarb ma już 25tygodni, a my dalej nie umiemy się zdecydować ostatecznie na jakieś imię... I teraz sytuacja jest taka, że od jakiegoś czasu chodzi Nam po głowie NELA, jednak mój mąż bardzo obawia się negatywnego przyjęcia córki wśród rówieśników itd... Co Wy sądzicie na temat takiego imienia? Pytam Was, bo wiem, że jesteście niezależnym organem :p zdaje sobie sprawę, że każdy ma inny gust, jednak nie chce wykreować memów z jej imieniem na poziomie Brajana itd
Nela ładnie brzmi ale to jest zrobnienie i ja bym tak dziecka z tego powodu nie nazwała. To już moja schiza. Wolałabym nazwać Kornelia, Aniela i zdrabniać do Neli. :) Nela pasuje do małej, uroczej 5 latki ale już nie bardzo do 30 letniej kobiety. To moja opinia i nie chcę nikogo urazić. :)
 
reklama
@RedHotChiliPepper28 Nela ladne imie. Choc ja znalam Nele, jako skrot od Kornelii.
Mi z krotkich zenskich podoba sie np Nina, Roza.
A z dluzszych Malwina, Irmina (dzieki @labelladurmiente).
W ogole kiedys myslalam ze nie podoba mi sie zadne zenskie imie i gdybym miala coreczke to mialabym problem z imieniem. Sama mam niepopularne imie i wien ze to fajne dlatego nie podobaly mi sie Katarzyny, Magdaleny,Natalie.
Koniec koncow na liscie imion dla chlopca mam 3 imiona, a dla dziewczynki chyba z 12 ;P
Też już planuję imię, tylko dziecka brak. ;)
 
Laska. Ja juz mam nawet liste wozkow i jedne spiochy na szczescie kupione [emoji14] imiona to pikus ;)
Hihi. Wózek wybiera mój mąż. Uparł się na jakiś model chicco urban, coś takiego. Jak jechaliśmy na pierwszy transfer dwóch zarodków, to przeżywał, że będzie musiał nowego szukać, bo przecież będą bliźniaki. Wariat kochany. ;)
 
Dziewuchii zdaję tylko relacje, bo zaraz zastrzyki a niedawno wróciliśmy więc padam po całym dniu. Mam ok 10-11 pęcherzyków, niewiadomo ile z tego będzie z jajeczkiem więc musimy czekać. W poniedziałek tj. 04.06.2018 mam pick-up ( boję się narkozy, bo boję się że się nie obudzę...) a w sobotę 09.06.2018 mamy transfer, o matko kochana to się dzieje już, naprawdę. Szokkkkkkkkkkkk koolorowych snów ( jutro nadrobię zaległości w lekturze na forum ;)
Narkozy się nie bój. Najgorszy wenflon ;-) dostajesz strzykawke leku i nawet nie wiesz kiedy usypiasz.spisz może z 15 min. Mi się nawet już coś zaczynało śnić a tu mnie obudzili ;-) będzie dobrze. Trzymam kciuki ✊✊
 
reklama
Do góry