reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już po punkcji. Było 12 pęcherzyków z czego wyszło 12 ładnych komórek :-) teraz czekamy do pt na informacje jak się dzieła. W sobotę transfer :-)
Cześć z Was pisze tutaj o relanium i no spa po transferze. Lekarze Wam to przepisał? Bo mi nc nie mówił., a wszystkie leki juz wypisała. Jak to bralyscie?
Ja miałam na wypisie no spe 3x1 w razie potrzeby;-)
 
reklama
Hej:) ja mimo ze siedze cichutko to w wolnej chwili tu was obserwuje:p w poniedz bylam u mojego lekarza..beta spadla wiec samo sie ladnie oczyscilo. Bardzo bym zawiedziony ze beta byla juz 300 i potem przesetala wzrastac. No coz...napewno nie bardziej niz ja. Przedstawil mi plan dzialania w przyszlej procedurze. Zaplodnimy wszystkie komorki no mowi ze w zaleznosci ile ich bedzie ale ze 12 to by tak chcial zaplodnic. Zaproponowal rowniez aktywacje oocytòw. Hmmmm miala to ktoras z was? Mowil ze tego juz sie tak nie robi ale tu by sie przydalo ze wzgledu na to ze u mnie te komorki sa slabsze. Tak mi lepiej po wizycie :) czekam na miesiaczke i zaczynam antykoncepcje:)
A bierzesz ten zestaw z fortinea? 2 rodzaje tabletek, herbatka z sianka i śluz slimaka jak to nasza @dżoasia okreslila? Bo ja nie wiem czy po tym czy przez zmianę kliniki ale w 2 wczesniejszych klinikach mialam zlej jakosci komorki a w tej 3 super komorki i bralam ten zestaw. Nie wiem czy pomoglo to czy labolatorium ale mozna by sprobwac. Najlepiej to brac 3 miesiace ale jak bedziesz brala 2 to i tak dobrze bedzue
 
Po prostu się zastanawiam, bo na początku miałam duphaston 3x1 i luteinę dopochwowo 3x1 i jak w 5 tc trochę plamilam, to lekarz zwiększył mi dwukrotnie te dawki i dodał 2x2 podjęzykowo, ale to było już 5 tygodni temu i od tej pory wszystko jest ok, poza żołądkiem, który czuje, że zaczyna mi wysiadać po prostu od tych leków, więc chciałam się Was poradzić, czy ktoś ma też tak duże dawki. Dietę lekkostrawną stosuję przez cały czas.
Kurde to pogadaj z lekarzem i moze sie uda zmienic leki na dowcipne wszystkie bo one chyba tak watroby obciazac nie beda moim zdaniem
 
Zastanów się troszeczke...Twoj lekarz jest przeciwny....czego oczekujesz? Że któraś napisze ci żebyś na własną rękę zmniejszyła dawki? Tyle czasu i tyle wysiłku wkładamy w to aby doczekać się potomstwa...nie no wybacz, może moja reakcja jest zbyt ostra ale...poważnie chciałabyś ryzykować?
Raczej kazda z nas cichaczem dokladala leki ktore miała schomikowane, przynajmniej ja tak robilam
 
Zarazam Was na leząco ciotki klotki❤
 

Załączniki

  • 201805301511451000.jpg
    201805301511451000.jpg
    331 KB · Wyświetleń: 124
Już po punkcji. Było 12 pęcherzyków z czego wyszło 12 ładnych komórek :-) teraz czekamy do pt na informacje jak się dzieła. W sobotę transfer :-)
Cześć z Was pisze tutaj o relanium i no spa po transferze. Lekarze Wam to przepisał? Bo mi nc nie mówił., a wszystkie leki juz wypisała. Jak to bralyscie?
Widzisz Kochana a się martwiłas. Wybiorą 6 najładniejszych i zaplodnila. Chyba że masz kwalifikacje do większej ilości? To trzymam kciuki za wszystkie [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Do góry