reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś już znowu wariuje od poniedziałku nie robiłam już bety...o ciągle się zastanawiam czy dalej rośnie...chyba w piątek znowu powtórzę sama dla siebie. A wy po ile razy sprawdzalyscie przyrosty?;-)

Najpierw 3 razy co dwa dni żeby sprawdzić przyrost, lekarka chciała 2. Potem zrobiłam po porządnej grypie jedna i po krwawieniu :-)
 
reklama
A jak liczona jest ciąża po in vitro? Od dnia transferu czy tak jak naturalna od dnia ostatniej miesiączki? To w piątek sobie jeszcze pojadę czy lepiej w poniedziałek? Doradzcie mi;-)
 
Dziekuje za pamiec, Wy jestescie kochane. Ja w piatek jade na bete, ale wiem, ze gdyby nie luteina to bym okres juz miala. Staram sie nie myslec, ale smutno.
Sciskam Was wszystkie dzielniochy!
Mam nadzieje że będziesz w piątek ryczeć ale ze szczęścia a my razem z tobą. Trzymaj się wiem jak jest ci cięžko ale i to trzeba przeżyć.
 
12.06. Na 19 ide na 1 usg ciazowe. Bedzie to 28 dzien po transferze.
Jak ja tak dlugo wytrzymam....
Po dlugim weekendzie mam zamiar jeszcze raz zrobic bete sama dla siebie.
Czeka mnie tylko odstawienie medrolu. Objawow brak.
 
reklama
Bardzo dobrze zrobiłaś, nam kiedyś też zwrócili uwagę, że za często się myjemy :D i są duże rachunki... a tak w ogóle to kiedyś teść zwrócił mi uwagę żebym pomagała teściowej w ogrodzie tzn. w pieleniu skalniaków bo przecież sama nie da rady, to dziwne, że jak mnie nie było jakoś dawała radę.. szkoda słów..
Jak się można nie myć? W takie dni jak planeta daje ponad 30 stopni, to ja chodzę co rusz pod prysznic ale ja nie mieszkam u teściów, ani rodziców. Ale jak mieszkalam z mężem z moimi rodzicami to powiedziała mama co tak dużo prania mamy [emoji28] to ją wysmialam haha
 
Do góry