reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, jestem po wizycie, endometrium jak zwykle piękne 8,4 mm. Czy nie jest zbyt grube jak na 11 dzień cyklu? Dwa jajeczka sobie rosną,mają po 12 mm. Gdybym się szykowała do inseminacji, to bym się nastawiała na bliźniaki. ;) w poniedziałek kolejna wizyta i badanie hormonów. Podejrzewam, że transfer będzie w sobotę 9 czerwca. Później jadę jeszcze do chirurga naczyniowego. Trzymajcie kciuki, żeby mi przepisał heparynkę. :-*
 
Widzisz Kochana a się martwiłas. Wybiorą 6 najładniejszych i zaplodnila. Chyba że masz kwalifikacje do większej ilości? To trzymam kciuki za wszystkie [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Zapladniaja wszystkie bo juz 35 lat skończyłam :-)
Martwilam się wczoraj, dzisiaj jakoś tak bardzo na spokojnie, aż jestem w szoku. I nawet w sumie się już nie denerwuje. Jakos tak mi dziwnie ze tak zero stresu ;-)
 
Zapladniaja wszystkie bo juz 35 lat skończyłam :-)
Martwilam się wczoraj, dzisiaj jakoś tak bardzo na spokojnie, aż jestem w szoku. I nawet w sumie się już nie denerwuje. Jakos tak mi dziwnie ze tak zero stresu ;-)
Przypomnij czym byłaś stymulowana?
Coś kojarzę że miałaś podobne leki do moich
 
U mnie 6t5d. A u Ciebie który tydzień ? Prolutex ja w ogóle nie miałam. Dziś ostatni zastrzyk neoparin, w niedzielę ostatni encorton. I od poniedziałku duphostan 2x1 i luteina 3x1.
O z neoparinu już schodzisz? Ja nam brać do 15 tc, lekarz podkreślił, że to zapobiegawczo było, bez wskazań u mnie, no i jeszcze trochę się muszę pokłuć. Co lekarz to inna praktyka.
 
Trzymam kciuki za Was wszystkie dziś!!!Niech wszystko będzie dobrze.Ja mam już stresa,chociaż wizyta dopiero o 19.Boję sie,czy wszystko ok z kropkiem (poprzednia wizyta była ponad 2 tygodnie temu), no i w ogóle co to za nowy lekarz (już poza kliniką).Takie pytanko: czy mówicie Waszym lekarzom prowadzącym,ze to ciąża z in vitro?Bo mój M nie chce,żeby o tym mowic,zeby nie okazało sie,że to potem gdzieś ktoś wykorzysta przeciwko nam.Ja się waham jeszcze i sama nie wiem czy mówić,czy nie...Co radzicie?
A bierzesz jakies leki na podtrzymanie typu luteina? Bo jeśli bierzesz a nie powiesz lekarzowi to nie będzie miał prawidłowej oceny sytuacji. Ja uwazam ze lekarzowi prowadzącemu powinniscie powiedziec zeby wiedział jak Cie prowadzić.
 
reklama
Ja mowilam, w karcie ciazy tez to mam odnotowane
Wydaje mi sie ze nie powinnaś mieć w karcie ciazy tego wpisanego. Są lekarz stwierdzil mi ze sposób zajścia w ciaze nie jest istotny dla celów karty ciazy. To czy to po in vitro ist9tne jest do wiadomości lekarza prowadzącego i lekarza od prenatalnych badan.
 
Do góry