reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A faktycznie pomaga? Lepsze relanium czy no spa?

A potrzeba było bo bolalo czy tak po prostu, profilaktycznie?
Ja w pierwsze trzy dni po punkcji brałam 3 razy dziennie bo bolalo. I przy siadaniu i przy wstawaniu i pljak dłużej postalam. Pobrano dużo komórek więc byłam narażona na hiperstymulacje i jajniki były obolałe. Później brałam jak faktycznie mnie dłużej coś cmilo. Rozkurczowo pomagało troszkę.
 
reklama
Mój wiedział wcześniej bo liczył recepty które mi wypisywal ale stwierdził że mnie i tak nie przegada haha
To ja niektóre recepty zalatwialam na telefon nie u lekarza prowadzącego:) dzwonilam do kliniki ze konczy mi sie to, to i to i gotowe:) a ze w tym.oddziale blisko mnie moj gin nie przyjmował to nie wiedzial o niczym:)
 
Wydaje mi sie ze nie powinnaś mieć w karcie ciazy tego wpisanego. Są lekarz stwierdzil mi ze sposób zajścia w ciaze nie jest istotny dla celów karty ciazy. To czy to po in vitro ist9tne jest do wiadomości lekarza prowadzącego i lekarza od prenatalnych badan.
Jakos mi to nir przeszkadza. Przeciez karta ciazy potem zostaje w szpitalu i nigdzie dalej nie idzie chyba.
 
Hej, jestem po wizycie, endometrium jak zwykle piękne 8,4 mm. Czy nie jest zbyt grube jak na 11 dzień cyklu? Dwa jajeczka sobie rosną,mają po 12 mm. Gdybym się szykowała do inseminacji, to bym się nastawiała na bliźniaki. ;) w poniedziałek kolejna wizyta i badanie hormonów. Podejrzewam, że transfer będzie w sobotę 9 czerwca. Później jadę jeszcze do chirurga naczyniowego. Trzymajcie kciuki, żeby mi przepisał heparynkę. :-*

Jejku jak to szybko leci zaraz transfer wow :)
3 mam kciuki niezmiennie :)
 
reklama
Do góry